Szkolny konkurs literacki dla klas 1-5 – ,,Wiersz o Programie dla szkół”

Na przełomie marca i kwietnia odbył się w naszej szkole  konkurs literacki dla  uczniów klas 1–5. Przedsięwzięcie realizowane zostało w ramach „Programu dla szkół” . Organizatorem konkursu była p. Danuta Romkowska. Celem konkursu było propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci,  biorących udział w ,,Programie dla szkół”. Konkurs obejmował prace w formie pisemnej – wiesz  o tematyce dotyczącej „Programu dla szkół”, tj. spożywania świeżych owoców i warzyw oraz produktów mlecznych

Dnia 22.04.2024 r., podczas obchodów Dnia Zdrowia i Dnia Ziemi dla klas 0-3, odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród Laureatom konkursu plastycznego.

Wszystkie wiersze zostały nagrodzone.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu.

Kategoria klasy 1-3

I MIEJSCE

Przemysław Piskorski klasa 1b

Paweł Stryjewski klasa 1b

Wojciech Piętka klasa 2b

II MIEJSCE

Weronika Krzyżanowska klasa 3b

Gratulujemy Laureatom i  dziękujemy za napisanie ciekawych i pouczających wierszy, by  promować zdrowe odżywianie i rozwijać literackie pasje.

Dziękujemy Panu Markowi Sarnowskiemu z FH-U ,,Sam” w Ciechanowie, dystrybutorowi owoców, warzyw, mleka i jego przetworów w ramach Programu dla szkół oraz Radzie Rodziców za sponsorowanie konkursu. Dziękujemy p. Kamili Radeckiej za wykonanie większości zdjęć aparatem Laboratorium Przyszłości.

                        Danuta Romkowska koordynator promocji zdrowia i ,,Programu dla szkół”

Skip to content