Dzień Ziemi i Dzień Zdrowia dla przedszkolaków i klas 1-3

Dzień Ziemi to największe międzynarodowe święto ekologiczne. Powstało ponad 50 lat temu, aby uświadamiać, jak ważną kwestią jest ochrona środowiska. Z tej okazji przypominamy, co można zrobić dla Ziemi, jak można dbać o naszą planetę. Dbajmy o nią, aby w przyszłości nie trzeba było szukać innej… Dbajmy także o swoje zdrowie.

Dnia 22.04.2024 r. przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 świętowali Dzień Ziemi i Dzień Zdrowia.  Część artystyczną przygotowali uczniowie z klasy  1b i  3c z wychowawczyniami: p. Danutą Romkowską i p. Anną Kaszubowską. Nie zabrakło piosenek o Ziemi, tańca dla Ziemi a także wspólnej gimnastyki poprowadzonej przez uczniów klasy 1b i 3c. Na zakończenie imprezy gospodarzom  klas wręczono sadzonki  bratków, które zostaną posadzone przed naszą szkołą. Była to nagroda za aktywny udział w akcji Sprzątania Ziemi pod patronatem Urzędu Miasta. Dziękujemy Radzie Rodziców za sponsorowanie tej akcji.

Opracowała: Danuta Romkowska

Skip to content