XV edycja Międzyszkolnego Turnieju Matematycznego dla klas pierwszych „W krainie matematyki”

      W naszej szkole 20 maja odbyła się XV edycja Międzyszkolnego Turnieju Matematycznego dla klas pierwszych „W krainie matematyki”. Na turniej zgłosili się uczniowie wszystkich ciechanowskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy Ic: Paulina Czarnecka i Stanisław Głaszczka. Uczestnicy zmagali się z różnymi zadaniami matematycznymi, w których wykazali się doskonałą techniką liczenia, logicznym myśleniem, refleksem, sprytem oraz umiejętnością pracy drużynowej. Poziom wiedzy zawodników był bardzo wysoki, dlatego wszyscy zostali zwycięzcami. Uczestnicy otrzymali fantastyczne nagrody dzięki naszym niezawodnym sponsorom. Składamy podziękowania dla Pana Krzysztofa Kosińskiego Prezydenta Miasta Ciechanów za objęcie honorowym patronatem XIV Międzyszkolnego Turnieju Matematycznego dla klas pierwszych „W krainie matematyki” i ufundowanie nagród dla uczestników. Dziękujemy bardzo Pani Marzenie Lentowszczyk – Park Nauki Torus w Ciechanowie, Pani Marcie Wiśniewskiej – Cafe Pitagoras w Ciechanowie, Pani Bożenie Świderskiej – Szulc – Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ciechanowie, Panu Marcinowi Kołodziej – Fabryka Narzędzi FANAR, Radzie Rodziców przy naszej szkole oraz naszym sponsorom, którzy pozostali anonimowi.  Dziękujemy za wsparcie Panu Dyrektorowi Marcinowi Stępniowi, Pani Małgorzacie Nowakowskiej opiekunce wolontariuszy i jej podopiecznym: Oliwii Markowskiej z klasy V d, Marii Tyszkiewicz z klasy VII b, Kasandrze Andruszkiewisz i Mai Mróz z klasy VIII bi, Dominice Stryjewskiej i Amelii Paprockiej z klasy VI ai. Dziękujemy Pani Kamili Radeckiej za piękną fotorelację. Wszystkim uczniom, nauczycielom, dyrekcji, sponsorom, którzy podróżowali z nami po Krainie Matematyki bardzo dziękują organizatorki: Anna Kaszubowska, Bożena Klicka i Małgorzata Szpejna.

Skip to content