Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

To niezwykłe wydarzenie zgromadziło uczniów, nauczycieli, rodziców oraz gości, którzy przybyli, aby uczcić zakończenie edukacji  dzieci klas 4-8.

Dyrektor  Marcin  Stępień  przywitał  wszystkich  i  podziękował  za    miniony     rok.    Szczególne   podziękowania    skierował   do rodziców, którzy bardzo aktywnie włączyli się w życie naszej placówki. Byli współorganizatorami szkolnych dyskotek, choinki, remontowali szkolne sale, przyczynili się do podniesienia estetyki wokół budynku, sadząc kwiaty. Podziękowania należą się również zarządom osiedli Kwiatowe i Przemysłowe, którzy wsparli działania nauczycieli i rodziców.

Uczniowie  zaprezentowali   wzruszający   program  artystyczny, w którym znalazły się piosenki, wiersze oraz wspomnienia z lat nauki.    Były    to    momenty   pełne  emocji,  które  przypomniały  o wspólnie spędzonych chwilach i przezwyciężonych trudnościach. 

Zwyczajem szkolnym jest wręczenie nagród wyróżniającym się uczniom. Dyrektor Marcin Stępień, zastępcy- Barbara Kleniewska i    Marek     Perzanowski     z     wychowawcami,     trenerami   oraz opiekunami organizacji szkolnych gratulowali wysokich wyników      w      nauce,      sporcie,       osiągnięć    artystycznych  oraz sukcesów  w działalności wolontariackiej. W tym miejscu należą się gratulacje uczniom, którzy otrzymali nagrody Prezydenta   Miasta    Ciechanów  –  Kasandrze   Andruszkiewicz  z kl. 8b,  Zofii   Osieckiej   z   klasy   6c  i   Jakubowi   Święchowi  z   klasy  6c.

Zakończenie roku szkolnego było nie tylko podsumowaniem minionych miesięcy, ale także symbolicznym początkiem nowego rozdziału   w   życiu   uczniów   klas   ósmych.   W   tym   roku  Szkołę Podstawową nr 7 opuszcza 39 absolwentów, dla których zaczyna się nowy etap edukacyjny.

Życzymy im powodzenia i spełnienia marzeń w dalszej edukacji!

Skip to content