Warsztaty z robotami Photon i Dush na V Pikniku Naukowym w Parku Nauki Torus w Ciechanowie

W dniu 25 sierpnia 2024 r. uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali warsztaty z robotami Photon i Dush na V Pikniku Naukowym w Parku Nauki Torus w Ciechanowie. Uczestnikom pikniku zaproponowaliśmy ćwiczenia na sterowanie i programowanie robotów edukacyjnych. Młodsze dzieci pograły z Photonem w karty memory, poznały odgłosy różnych zwierząt i pobawiły się kolorowym robotem. Starsze dzieci programowały z Photonem. Z kolei Dush pomagał w pokonywaniu slalomu i spychaniu kubeczków. Na zakończenie zabawy przy naszym stanowisku dzieci otrzymywały kolorowanki naszych robotów. Warsztaty przeprowadzili uczniowie z kl. 4ai i 5c z nauczycielem p. Katarzyną Palińską oraz rodzicem p. Katarzyną Rzepkowską.