Spotkanie z Dominiką Kasińską

15 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie z Dominiką Kasińską – młodą kobietą, która odczarowała Zespół Downa. Dominika jest uczestniczką pierwszego sezonu programu pt. Down the Road. Zespół w trasie emitowanym w telewizji TTV.
Pomysłodawcą przyjazdu Dominiki do naszego miasta był Pan Robert Słupski- tata Zuzanny- naszej uczennicy, który  aktywnie zajmuje się na terenie Ciechanowa działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych. Spotkanie na terenie szkoły przygotowała Pani Anna Kaszubowska – wychowawczyni Zuzi w klasach młodszych.

Dominika i jej mama Anna opowiadały o programie telewizyjnym, który wiele zmienił w życiu naszego Gościa. O pokonywaniu lęków i ograniczeniach. Obecnie Dominika Kasińska pracuje w Szczyrku w szkole jako asystent nauczyciela. Nie zabrakło pytań, refleksji i upominku wykonanego przez uczniów terapii zajęciowej pod opieką Pani Katarzyny Kowalak.
To było wartościowe i pełne emocji przedpołudnie w towarzystwie dyrektora Marcina Stępienia, uczniów, nauczycieli, wychowawców, terapeutów.

Skip to content