Projekt edukacyjno-ekologiczny ,,Lekcja ciepła”

Uczniowie klas pierwszych w bieżącym roku szkolnym wzięli udział w projekcie edukacyjno-ekologicznym ,,Lekcja ciepła ” pod patronatem PEC Ciechanów.
Podsumowaniem zdobytej wiedzy był udział uczniów w konkursie plastycznym ,,Ciepło systemowe kontra niska emisja”, którego uroczyste podsumowanie odbyło się w siedzibie PEC Ciechanów w dniu 21 maja 2024r.
Miło nam poinformować, że Franciszek Zaborowski z klasy 1ai otrzymał wyróżnienie, zaś trzynaścioro uczniów z klasy 1a i 1b(wychowawcy Beata Krajewska i Danuta Romkowska) zdobyło Nagrody Specjalne. Oto oni: Wiktor Kamiński, Wojciech Kolasiński, Helena Markiewicz, Alicja Smyk, Amelia Wiśniewska z klasy 1ai oraz Lidia Baroszuk, Franciszek Golenda, Kacper Jędrzejczak, Zofia Krajewska, Bartłomiej Roman, Nikola Rzeczkowska, Blanka Szabrańska, Natalia Wiklińska z klasy 1bi.
Gratulujemy !
Danuta Romkowska (szkolny koordynator Konkursu)

Skip to content