Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,,Fenek” dla klas 1-3

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,,Fenek” dla klas 1-3 W maju 2024 r. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym – Fenek.
W konkursie wzięło udział 19 uczniów wszystkich klas pierwszych, 5 uczniów klas drugich( 2b, 2c) i 4 uczniów klas trzecich (3a). Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą matematyczną, o czym świadczą bardzo wysokie lokaty                    w ogólnopolskim rankingu.
Dyplom Laureata w kategorii klas pierwszych otrzymują:
Sebastian Łukasiak klasa 1c– miejsce 3
Stanisław Głaszczka klasa 1c – miejsce 4
Paulina Czarnecka klasa 1c – miejsce 4
Franciszek Przybysz klasa 1b – miejsce 5
Wiktor Kamiński klasa 1a- miejsce 6

Dyplom Laureata w kategorii klas drugich otrzymują:
Stanisław Nyga klasa 2c – miejsce 5
Wojciech Piętka klasa 2b – miejsce 7

Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali Dyplomy Uznania.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sukcesów! Współorganizatorami konkursu w szkole były:  p. Bożena Klicka, p. Beata Krajewska, p. Danuta Romkowska, p. Mariola Sobczak, p. Agata Siatkowska, p. Małgorzata Szpejna oraz p. Wioleta Zaporowicz. Danuta Romkowska koordynator konkursu.

Skip to content