Oddział przedszkolny Oa

Grupa 0a to energiczny i żywiołowy zespół pięcio i sześciolatków. Lubimy zabawy poranne, rytmiczne lub te w kącikach tematycznych. Uczymy się właściwych relacji z rówieśnikami. Chętnie śpiewamy, rysujemy, malujemy, rozwijamy różne umiejętności. Interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy ruchowe na boisku szkolnym i placu zabaw. Mamy przestronną salę, przytulną i kolorową. Poznajemy literki, cyfry, głosujemy, ćwiczymy grafomotorykę. Przez cały rok szkolny 2024/25 będziemy przygotowywać się do nauki w klasie pierwszej. Nad naszym rozwojem i bezpieczeństwem czuwa nasza wychowawczyni, Pani Małgosia Sobczyńska. Pozdrawiamy całą społeczność naszej szkoły.