Międzynarodowy Integracyjny Piknik Rodzinny

Nasza Szkoła była jednym z partnerów Międzynarodowego Integracyjnego  Pikniku Rodzinnego, który odbył się 16.06.2024r. w hali ,,Mazovia’’. Fundusze zebrane podczas Pikniku będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację Oli Zielińskiej, Dzielnego Zucha z oddziału przedszkolnego 0ai. Uczniowie pod opieką pań: Hanny Długołęckiej, Iwony Kołakowskiej i Agaty Tylińskiej wykonali tematyczne plakaty, które posłużyły do dekoracji hali. Na scenie zaprezentowała się  bohaterka wydarzenia – Ola        z grupą Jagódki z klasy 3c oraz dziewczynki z Ukrainy Sofia Mykhallichenko z kl.2b i Valeria Redko z kl.1ai wykonując piosenkę ,,To wiosna”, pod opieką p. Anny Kaszubowskiej.  Podczas imprezy wystąpił  również nasz zespół ,,La-Ti-Do’’ wraz z chórem szkolnym w piosence ,, Kto jeśli nie ty” pod batutą     pani Hanny Długołęckiej. Wśród uczestników imprezy była     pani Barbara Kleniewska, wicedyrektor szkoły, nauczyciele          i rodzice. Szkolnym koordynatorem projektu była pani Małgorzata Nowakowska, opiekunka SK PCK. Koło, od początku roku szkolnego współpracuje ze Stowarzyszeniem Dobrych Serc, organizatorem wydarzenia, a wielu artystów występujących na scenie, to wolontariusze Koła PCK, którzy chętnie pomagają innym.

Skip to content