Dzień Otwarty w Siódemce

21 lutego w godzinach popołudniowych i wieczornych nasza placówka tętniła życiem. Gościliśmy przyszłych uczniów klas pierwszych wraz ze swoimi opiekunami. Dzięki wsparciu Dyrekcji i Rady Rodziców oraz kreatywności Nauczycieli i pomocy Wolontariuszy naszej szkoły – na pewno ten czas przejdzie do historii Siódemki. Kandydaci do naszej szkoły zdobywali pieczątki na kilkunastu stanowiskach, które pozwoliły im na poznawanie otoczenia różnymi zmysłami. Zajęcia muzyczne, ruchowe, plastyczne, kodowanie, robotyka, zabawy w języku angielskim, praca z tablicą interaktywną i drukarką 3D. Cenne były rozmowy z Dyrekcją oraz Nauczycielami i Terapeutami.

Uwieńczeniem wszystkich aktywności był smaczny poczęstunek.
Koordynatorem wydarzenia  była Pani Anna Kaszubowska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej.
   Do zobaczenia we wrześniu!

Zdjęcia wykonano aparatem z projektu #Laboratoria Przyszłości. Foto. K.Radecka.

Skip to content