Dzień Babci i Dziadka

Dnia 13 lutego w naszej szkole odbyła się walentynkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dostojnych Gości powitał Dyrektor szkoły – Pan Marcin Stępień oraz Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Beata Welenc.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu  każdego dziecka. Dlatego też w tym szczególnym dniu przedszkolaki, uczniowie klas 1-3 oraz klasy 6a pod opieką wychowawców, nauczycieli wspomagających i nauczyciela plastyki, w pięknie udekorowanej hali sportowej, przedstawili program artystyczny.
Po występie i życzeniach dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe twarze Babć i Dziadków pokazały nam, jak ważne jest takie spotkanie i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się również w tak licznym gronie zaproszonych Gości. Za tegoroczne spotkanie serdecznie dziękujemy.

Zdjęcia wykonano aparatem z projektu #Laboratoria Przyszłości. Foto. K.Radecka.

Skip to content