Brawo dla zespołu „La-Ti-Do”

24.05.2024 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki odbył się XXIX Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Konkurs ten od lat cieszy się dużą popularnością, a w tym roku wystąpiło ponad 40 uczestników w różnych kategoriach, prezentując wysoki poziom artystyczny. Z wielką radością informujemy, że nasz zespół „La-Ti-Do” zdobył zaszczytne II miejsce za wykonanie utworu „Jak wielką moc posiada śpiew”. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w opracowaniu dwugłosowym, co spotkało się z ogromnym uznaniem jury oraz publiczności. Ich występ był pełen emocji i zaangażowania, co z pewnością przyczyniło się do tego wspaniałego sukcesu.  Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi oraz ich opiekunce, p. Hannie Długołęckiej, za  przygotowanie i wsparcie w trakcie konkursu. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne muzyczne osiągnięcia! Jesteśmy dumni, że mamy w naszej szkole tak utalentowanych uczniów, którzy zarażają innych swoją miłością do muzyki. Skład zespołu: Dominika Stryjewska kl.6ai, Aleksandra Samsel kl.6bi, Zofia Chodkowska kl.6bi, Zofia Osiecka kl.6c, Zuzanna Wróbel kl.6c, Filip Czarnowski kl.5bi

Skip to content