logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

367218
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
517
675
2641
7881
367218

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości6

W hali sportowej Miejskiego Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się Jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym pod patronatem Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. W turnieju wzięły udział zespoły dziewcząt i chłopców z SP 4, 5, 6, 7, TWP. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III, IV, V i VI przygotowane przez p. Barbarę Chełmińską. W turnieju uczestniczki zmagały się z biegiem 4x10metrów, rzutem piłką lekarską w tył ponad głową, skokiem  w dal z miejsca dodawanym- 3 skoki łączone oraz konkurencją techniczną – przysiad ze sztangą. We wszystkich konkurencjach dziewczęta świetnie sobie radziły. Świadczą również o tym zdobyte miejsca na podium. Dla niektórych dziewcząt było to pierwsze wyjście na zawody, potwierdzone sukcesem. Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczynki w najmłodszej kategorii wiekowej. I miejsce i puchar zdobyła WERONIKA KOWNACKA a na III miejscu podium stanęła OLIWIA SILSKA. W klasach IV również mieliśmy przedstawicielkę na podium. II miejsce wywalczyła OLA CZERNIK.

Czytaj więcej...

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju. Jest to pierwsze wyjście dziewcząt na tego typu zawody w grach zespołowych. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, poznanie innych środowisk szkolnych, sprawdzenie się w nowej dyscyplinie jaką jest unihokej. Ostatecznie dziewczęta zajęły IV miejsce w Powiecie. Skład drużyny: Joanna Wardziak, Wiktoria Chojnacka, Marta Tomaszewska, Maja Susek, Anna Tobolska, Maja Szafrańska, Klaudia Potyrała, Daria Kownacka.

Czytaj więcej...

W dniach 1 - 3 grudnia 2017 r.odbył się XXVII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików „Ciechanów 2017”. Wśród 12 ekip ze wschodniej Polski znaleźli się reprezentujący UKS „Nike” Ciechanów uczniowie klasy 2 bs pod wodzą trenera Zbigniewa Czajkowskiego. W piątek wygrali oba mecze. „Wisłę” Płock pokonali 21:10, zaś MKS MOSiR Kętrzyn jeszcze wyżej, bo 20:8. Sobotnie spotkanie z drużyną UKS „Niedźwiadek”, którą pokonali 21:10, otworzyło im drogę do finału. Niestety, w kolejnym spotkaniu ulegli KS „Unia” Lublin 12:18. Następnie musieli uznać wyższość MDK Bartoszyce - jak się później okazało zwycięzcy turnieju- któremu ulegli 13:7. Niedzielny mecz o trzecie miejsce, ponownie z ekipą z Lublina, zakończył się zwycięstwem. Do 25 minuty spotkania prowadzili różnicą kilku bramek, by w ostatnich 5 minutach zapewnić sobie i kibicom chwile horroru. Jednak udało się! Tym razem to ciechanowianie okazali się lepsi, choć tylko jedną bramką (14:13). Na szyjach zawodników i trenera zawisły medale, kapitan odebrał puchar i pamiątkową paterę. Do najlepszej siódemki turnieju został wybrany obrotowy Michał Mach. Koledzy i trener uznali Macieja Karwowskiego za najlepszego zawodnika turnieju w swojej drużynie.

Czytaj więcej...

Jak zaczęła się Marysi przygoda z pływaniem? Opowiada dumny tata "Marysia w Klubie Orka Ciechanów pływa od pierwszej klasy. Mając 3-4 lata zaczęła chodzić ze mną na basen i kiedy jej brat Maciej trenował pływanie Marysia uczyła się pływać w brodziku. Dość szybko opanowała podstawy i w wieku 9 lat pływała już wszystkimi stylami. Przez pierwsze 3 lata zajęcia miała 2 razy w tygodniu, ale ze względu na duże postępy przeszła do grupy zaawansowanej Pana Zbigniewa Grochowskiego i treningi miała już 5 razy w tygodniu. Z grupy, z którą rozpoczynała pływanie 7 lat temu do tej pory pływa tylko Marysia. Pierwsze medale zdobyła w wieku 9 lat. Do tej pory córka zgromadziła ich ponad 80, uczestniczyła w około 60 zawodach o zasięgu ogólnokrajowym. Jej koronnym stylem jest klasyk i w nim ma najwięcej medali. Zdobyła też kilka statuetek dla najlepszej zawodniczki, ale nie zawsze takie nagrody są przewidziane w regulaminie zawodów."

Czytaj więcej...

Już po raz drugi uczniowie klas IV-VI zarówno dziewczęta jak i chłopcy wzięli udział w spektakularnej lekcji wychowania fizycznego zorganizowanej przez Fundację Akademia Sportu- „Artur Siódmiak CAMP”. W tym roku na płycie stadionu Torwar w Warszawie wzięło udział około 8000 uczestników. Naszą szkołę reprezentowała 50 osobowa grupa. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcenie uczniów do regularnego uczestnictwa w szkolnych zajęciach WF a także zainicjowanie kontaktu z piłką ręczną. Dzieci miały możliwość wypróbowania swoich sił w ćwiczeniach z wykorzystaniem różnorodnych przyborów. Weryfikowały swój zapał i wytrzymałość.

Czytaj więcej...

Bardzo udanie zaprezentowali się nasi uczniowie podczas turnieju piłki ręcznej „Mali Szczypiorniści Piaseczno 2017” zajmując drugie miejsce. W całodniowy turnieju wzięło udział 10 zespołów z Warszawy, Piaseczna, Regimina i Ciechanowa, które podzielono na dwie grupy. Nasz zespół w swojej grupie rywalizował kolejno z UKS Wilanowia I Warszawa, UKS Kontra II Warszawa, UKS Wilanowia III Warszawa i UKPR Agrykola Warszawa. W pierwszym meczu padł remis 5:5 i zarządzona została seria rzutów karnych, w której musieliśmy uznać wyższość drużyny z Wilanowa. Następne mecze kończyły się naszymi zwycięstwami co ostatecznie dało nam możliwość gry w finale.

Czytaj więcej...