logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733096
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
166
775
10051
11807
733096

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W miesiącu grudniu odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej rywalizacji sportowej szkół podstawowych oraz gimnazjów w powiecie ciechanowskim. Uroczyste wręczenie pucharów miało miejsce w sali konferencyjnej MOSiR w Ciechanowie. Do ogólnej klasyfikacji zaliczał się udział oraz zajmowane miejsca podczas organizowanych Mistrzostw Powiatu, Mistrzostw Rejonu oraz Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sportach indywidualnych a także grach zespołowych. Puchary wręczał Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński oraz Starosta Ciechanowski Sławomir Morawski. Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie zajęło I miejsce w Powiecie w ogólnej klasyfikacji wszystkich szkół biorących udział w rywalizacji sportowej natomiast Szkoła Podstawowa nr 7 zajęła II miejsce w Powiecie. Do klasyfikacji zaliczały się starty dziewcząt oraz chłopców. W mieście byliśmy jedyną placówką ze szkół podstawowych, która stanęła na podium. Gratuluję nauczycielom wychowania fizycznego oraz zdolnym dzieciom i młodzieży.

Czytaj więcej...

W hali sportowej Miejskiego Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się Jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym pod patronatem Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. W turnieju wzięły udział zespoły dziewcząt i chłopców z SP 4, 5, 6, 7, TWP. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III, IV, V i VI przygotowane przez p. Barbarę Chełmińską. W turnieju uczestniczki zmagały się z biegiem 4x10metrów, rzutem piłką lekarską w tył ponad głową, skokiem  w dal z miejsca dodawanym- 3 skoki łączone oraz konkurencją techniczną – przysiad ze sztangą. We wszystkich konkurencjach dziewczęta świetnie sobie radziły. Świadczą również o tym zdobyte miejsca na podium. Dla niektórych dziewcząt było to pierwsze wyjście na zawody, potwierdzone sukcesem. Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczynki w najmłodszej kategorii wiekowej. I miejsce i puchar zdobyła WERONIKA KOWNACKA a na III miejscu podium stanęła OLIWIA SILSKA. W klasach IV również mieliśmy przedstawicielkę na podium. II miejsce wywalczyła OLA CZERNIK.

Czytaj więcej...

Już po raz drugi uczniowie klas IV-VI zarówno dziewczęta jak i chłopcy wzięli udział w spektakularnej lekcji wychowania fizycznego zorganizowanej przez Fundację Akademia Sportu- „Artur Siódmiak CAMP”. W tym roku na płycie stadionu Torwar w Warszawie wzięło udział około 8000 uczestników. Naszą szkołę reprezentowała 50 osobowa grupa. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcenie uczniów do regularnego uczestnictwa w szkolnych zajęciach WF a także zainicjowanie kontaktu z piłką ręczną. Dzieci miały możliwość wypróbowania swoich sił w ćwiczeniach z wykorzystaniem różnorodnych przyborów. Weryfikowały swój zapał i wytrzymałość.

Czytaj więcej...

W dniach 1 - 3 grudnia 2017 r.odbył się XXVII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików „Ciechanów 2017”. Wśród 12 ekip ze wschodniej Polski znaleźli się reprezentujący UKS „Nike” Ciechanów uczniowie klasy 2 bs pod wodzą trenera Zbigniewa Czajkowskiego. W piątek wygrali oba mecze. „Wisłę” Płock pokonali 21:10, zaś MKS MOSiR Kętrzyn jeszcze wyżej, bo 20:8. Sobotnie spotkanie z drużyną UKS „Niedźwiadek”, którą pokonali 21:10, otworzyło im drogę do finału. Niestety, w kolejnym spotkaniu ulegli KS „Unia” Lublin 12:18. Następnie musieli uznać wyższość MDK Bartoszyce - jak się później okazało zwycięzcy turnieju- któremu ulegli 13:7. Niedzielny mecz o trzecie miejsce, ponownie z ekipą z Lublina, zakończył się zwycięstwem. Do 25 minuty spotkania prowadzili różnicą kilku bramek, by w ostatnich 5 minutach zapewnić sobie i kibicom chwile horroru. Jednak udało się! Tym razem to ciechanowianie okazali się lepsi, choć tylko jedną bramką (14:13). Na szyjach zawodników i trenera zawisły medale, kapitan odebrał puchar i pamiątkową paterę. Do najlepszej siódemki turnieju został wybrany obrotowy Michał Mach. Koledzy i trener uznali Macieja Karwowskiego za najlepszego zawodnika turnieju w swojej drużynie.

Czytaj więcej...

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju. Jest to pierwsze wyjście dziewcząt na tego typu zawody w grach zespołowych. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, poznanie innych środowisk szkolnych, sprawdzenie się w nowej dyscyplinie jaką jest unihokej. Ostatecznie dziewczęta zajęły IV miejsce w Powiecie. Skład drużyny: Joanna Wardziak, Wiktoria Chojnacka, Marta Tomaszewska, Maja Susek, Anna Tobolska, Maja Szafrańska, Klaudia Potyrała, Daria Kownacka.

Czytaj więcej...