logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

737589
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
378
1338
3763
16300
737589

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Członkowie szkolnego koła Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych 8 czerwca 2016r. pod opieką p. Barbary Chełmińskiej i p. Adama Nałęcza wzięli udział w XV Rajdzie Rowerowych PTSM. Trasa wiodła przez Ciechanów - Targonie - Karniewo - Włosty - Szulmierz - Włosty - Kozdroje - Trzciankę - Ropele - Kargoszyn - Ciechanów.

Czytaj więcej...

W słoneczny dzień, 19 maja 2016 roku przedszkolaki z grup 0a i 0b wzięły udział w XIII MINI – SPARTAKIADZIE. Impreza odbyła się na Stadionie Miejskim MOSIR-u w Ciechanowie, gdzie dzieci udały się pod opieką pań – Marioli Sobczak, Agaty Siatkowskiej, Doroty Sachmacińskiej i Katarzyny Stępskiej.

Czytaj więcej...

"Mistrzowie zaczynają od mini" - takie hasło przyświecało XXII edycji ogólnopolskiego turnieju mini piłki ręcznej, który przez trzy dni rozgrywany był w Ciechanowie. Uczestniczyła w nim również drużyna UKS Nike prowadzona przez nauczyciela wychowania fizycznego, a zarazem trenera Łukasza Komorowskiego. Chłopcy uplasowali się w środku stawki, zajmując 11 miejsce.