logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

737574
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
363
1338
3748
16285
737574

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W pochmurny, ale na szczęście bezdeszczowy dzień zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w sztafetowych biegach przełajowych. Organizatorkami były gimnazjalistki z kl.III d - Anna Kozłowska, Magda Miłoszewska, Karolina Murawska, Paulina Kuklińska, które pod opieką pani Mirosławy Zawistowskiej finalizowały przygotowywany projekt gimnazjalny z organizacji zawodów sportowych. Celem zawodów było nie tylko wyłonienie mistrza szkoły, ale przede wszystkim popularyzacja aktywności fizycznej poprzez najprostszą z możliwych form -bieganie gdzie tak naprawdę wystarczy odrobina chęci żeby wyjść z domu i się  trochę ruszyć.

Czytaj więcej...

  Dnia 27.09.2017 roku na stadionie MOSiR w Ciechanowie odbył się pierwszy Czwartek Lekkoatletyczny w nowej edycji 2016/17. Prawo startu mają wszyscy uczniowie klas IV-VI dziewczynki oraz chłopcy, którzy nie mają żadnych przeciwskazań lekarskich oraz zostali wytypowani przez nauczyciela wychowania fizycznego. Naszą szkołę reprezentowała grupa 43 osób. Rywalizacja przebiegała w 5 konkurencjach sportowych: bieg na 60m, 300m, 600m(chłopcy zaś 1000m)oraz skok w dal i rzut piłeczką palantową.

Czytaj więcej...

Ostatni etap ligi przełajowej pod patronatem Prezydenta miasta, który odbył się 10 czerwca przysporzył wiele kłopotów. W zasadzie winna była pogoda. Przed samym rozpoczęciem zawodów zerwała się wichura i spadł ulewny deszcz uniemożliwiający rozegranie zawodów. W związku z tym zmuszeni byliśmy do zastosowania wariantu zastępczego, tj.rozegrania zawodów w sali gimnastycznej seriami na czas.Trwało to dłużej, ale było bardzo emocjonująco.

Czytaj więcej...

Dnia 19.09.2016 w hali MOSiR w Ciechanowie odbył się Athletics Camp zorganizowany przez Fundację Kamili Skolimowskiej, Prezydenta Miasta Ciechanów, MOSiR oraz Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień. Impreza rekreacyjno-sportowa pod hasłem „Każdy może zostać Mistrzem” skierowana była do uczniów ciechanowskich szkół podstawowych. Gośćmi honorowymi imprezy byli polscy olimpijczycy: Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Tomasz Majewski.

Czytaj więcej...

''Lekkoatletyczne czwartki'' mają swój początek w latach 60-tych XX wieku, kiedy to pasjonaci ''królowej sportu''- lekkoatletyki wymyślili i zaczęli organizować dostępne praktycznie dla wszystkich zawody. Pod okiem sędziów młode dziewczęta i chłopcy mogli sprawdzać swoje możliwości fizyczne w biegach, skokach i rzutach. Tak narodziła się trwająca do dzisiaj legenda ''czwartków lekkoatletycznych''.

Czytaj więcej...