logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

463301
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
262
427
4584
17411
463301

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się VIII Międzyszkolny Turniej  w Wieloboju Sportowym, który zorganizował Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki.

W rywalizacji wzięło udział ponad stu reprezentantów szkół podstawowych: SP 4, SP 5, SP 6, SP 7 oraz SP STO. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III-VI po 5 osób w każdej kategorii wiekowej przygotowane przez Barbarę Chełmińską – nauczyciela wychowania fizycznego. Zmagania na parkiecie trwały w czterech konkurencjach: rzucie piłką lekarską, biegu 4x10 m, przysiadzie w chwycie rwaniowym oraz trójskoku w dal. W najmłodszej kategorii wiekowej wszystkie miejsca na podium należały do dziewczynek z SP7. Trzecie miejsce wywalczyła Julia Wysocka, II miejsce Ola Czernik zaś na najwyższym podium stanęła Zuzia Kuśmierkiewicz.

Czytaj więcej...

Dnia 23.11.2016 r. na warszawskim Torwarze w ciągu dziewięciu godzin ponad 5000 dzieci uczestniczyło w lekcji WF zorganizowanej na Campie byłego reprezentanta Polski w piłce ręcznej Artura Siódmiaka. Również 47 uczestników (dziewczynek i chłopców klas III-VI) z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego : Sylwii Borcz, Barbary Chełmińskiej i Zbigniewa Czajkowskiego przyczyniło się DO POBICIA REKORDU GUINNESSA W LICZBIE OSÓB TRENUJĄCYCH W TYM SAMYM CZASIE W JEDNYM MIEJSCU PIŁKĘ RĘCZNĄ.

Czytaj więcej...

  Dnia 27.09.2017 roku na stadionie MOSiR w Ciechanowie odbył się pierwszy Czwartek Lekkoatletyczny w nowej edycji 2016/17. Prawo startu mają wszyscy uczniowie klas IV-VI dziewczynki oraz chłopcy, którzy nie mają żadnych przeciwskazań lekarskich oraz zostali wytypowani przez nauczyciela wychowania fizycznego. Naszą szkołę reprezentowała grupa 43 osób. Rywalizacja przebiegała w 5 konkurencjach sportowych: bieg na 60m, 300m, 600m(chłopcy zaś 1000m)oraz skok w dal i rzut piłeczką palantową.

Czytaj więcej...

W pochmurny, ale na szczęście bezdeszczowy dzień zostały rozegrane Mistrzostwa Szkoły w sztafetowych biegach przełajowych. Organizatorkami były gimnazjalistki z kl.III d - Anna Kozłowska, Magda Miłoszewska, Karolina Murawska, Paulina Kuklińska, które pod opieką pani Mirosławy Zawistowskiej finalizowały przygotowywany projekt gimnazjalny z organizacji zawodów sportowych. Celem zawodów było nie tylko wyłonienie mistrza szkoły, ale przede wszystkim popularyzacja aktywności fizycznej poprzez najprostszą z możliwych form -bieganie gdzie tak naprawdę wystarczy odrobina chęci żeby wyjść z domu i się  trochę ruszyć.

Czytaj więcej...

Dnia 19.09.2016 w hali MOSiR w Ciechanowie odbył się Athletics Camp zorganizowany przez Fundację Kamili Skolimowskiej, Prezydenta Miasta Ciechanów, MOSiR oraz Biuro Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień. Impreza rekreacyjno-sportowa pod hasłem „Każdy może zostać Mistrzem” skierowana była do uczniów ciechanowskich szkół podstawowych. Gośćmi honorowymi imprezy byli polscy olimpijczycy: Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski i Tomasz Majewski.

Czytaj więcej...