logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

733107
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
177
775
10062
11818
733107

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W ramach realizacji projektu gimnazjalnego dziewczęta z kl. Ib gimnazjum Paulina Nowak, Kinga Tarnowska, Ewa Świątek zorganizowały turniej w ''zbijaka'' dla kl.VI szkoły podstawowej. Celem turnieju było zachęcenie uczniów do udziału w grach zespołowych, zintegrowanie klasy, wyłonienie mistrza klas szóstych. Każda klasa do rozgrywek wystawiała reprezentację w skład, której wchodziły cztery dziewczynki i czterech chłopców.  Zawody rozegrano  systemem ''każdy z każdym''  przyznając 2 pkt. za wygrany mecz i 1 pkt. za przegrany. Najwięcej punktów zdobyła klasa VIb, drugie miejsce zajęła kl.VId, trzecie kl.VIa  a czwarte kl.VIc. Uczniowie ambitnie walczyli na boisku szanując decyzje sędziów a emocje towarzyszyły do ostatniego gwizdka. Nad całością turnieju piecze sprawowała pani Mirosława Zawistowska a dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatorki wręczyła wicedyrektor pani Wioleta Kazimierska. Uczestnikom tak spodobały się rozgrywki, że poprosili o turniej rewanżowy.

Czytaj więcej...

27 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się wielobój sprawnościowy, którego uczestnikami były wszystkie klasy trzecie szkoły podstawowej. Celem było zachęcić uczniów poprzez proste formy do aktywności fizycznej, zintegrować klasę oraz wyłonić zwycięzcę klasowego. Organizatorkami były Julka Wojciechowska, Zuzia Klimkiewicz, Marcelina Lis, czyli dziewczęta z kl.Ib gimnazjum, które pod okiem pani Mirosławy Zawistowskiej realizowały projekt gimnazjalny. 

Wielobój składał się z 10 konkurencji sportowych, a każda klasa mogła wystawić do każdej po 4 dziewczynki i 4 chłopców. Emocji było co niemiara bowiem chętnych do udziału było dużo, a i kibicowanie było głośne. Ogólnie najwięcej punktów zdobyła kl.IIIc. Wszystkie dzieci otrzymały czekoladowe medale i dyplomy, a pierwsza trójka nagrody rzeczowe, które ufundowały organizatorki.

Czytaj więcej...

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się VIII Międzyszkolny Turniej  w Wieloboju Sportowym, który zorganizował Klub Sportowy Ciechan i Szymon Kołecki.

W rywalizacji wzięło udział ponad stu reprezentantów szkół podstawowych: SP 4, SP 5, SP 6, SP 7 oraz SP STO. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III-VI po 5 osób w każdej kategorii wiekowej przygotowane przez Barbarę Chełmińską – nauczyciela wychowania fizycznego. Zmagania na parkiecie trwały w czterech konkurencjach: rzucie piłką lekarską, biegu 4x10 m, przysiadzie w chwycie rwaniowym oraz trójskoku w dal. W najmłodszej kategorii wiekowej wszystkie miejsca na podium należały do dziewczynek z SP7. Trzecie miejsce wywalczyła Julia Wysocka, II miejsce Ola Czernik zaś na najwyższym podium stanęła Zuzia Kuśmierkiewicz.

Czytaj więcej...

15 marca 2017 roku pięć ciechanowskich uczennic otrzymało stypendia, sprzęt i odzież sportową w ramach programu organizowanego przez Fundację Kamili Skolimowskiej i Fundację PZU. Wśród nich były dwie uczennice naszej szkoły: Natalia Jabłecka oraz Aleksandra Lewandowska. Obydwie uczęszczają do klasy IV. Jest to bardzo duże wyróżnienie, ponieważ w sumie w ramach programu SKS-Szkoła Królowej Sportu wyróżniono 20 uczniów z całej Polski. Celem projektu jest wyszukiwanie i wspieranie utalentowanych sportowo dzieci w wieku 9-13 lat. Uczennice otrzymały jednorazowe stypendium w wysokości 1000 złotych oraz odzież sportową, która posłuży do treningów.

Czytaj więcej...

Dnia 23.11.2016 r. na warszawskim Torwarze w ciągu dziewięciu godzin ponad 5000 dzieci uczestniczyło w lekcji WF zorganizowanej na Campie byłego reprezentanta Polski w piłce ręcznej Artura Siódmiaka. Również 47 uczestników (dziewczynek i chłopców klas III-VI) z naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego : Sylwii Borcz, Barbary Chełmińskiej i Zbigniewa Czajkowskiego przyczyniło się DO POBICIA REKORDU GUINNESSA W LICZBIE OSÓB TRENUJĄCYCH W TYM SAMYM CZASIE W JEDNYM MIEJSCU PIŁKĘ RĘCZNĄ.

Czytaj więcej...