logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

463243
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
204
427
4526
17353
463243

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

24 października w hali MOSiR-u Ciechanów odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej szkół podstawowych. Wśród 9 rywalizujących drużyn była drużyna SP 7. W rozgrywkach grupowych w pierwszym meczu zespół uległ faworytowi zawodów SP Glinojeck 0:1. Jak się później okazało chłopcy z Glinojecka zdobyli I miejsce w tych zawodach. W drugim grupowym meczu nasza drużyna zremisowała z SP Młock 1:1. Wyniki te nie pozwoliły nam na wystąpienie w dalszej części rozgrywek gdzie zwycięscy z 3 grup rywalizowali o pierwsze 3 miejsca w Mistrzostwach. Ostatecznie SP 7 została sklasyfikowana ex aequo na miejscach 4-6.

Czytaj więcej...

29 września 2017 r. w Ciechanowie odbył się „Athletics Camp – Sportowe nośniki dla profilaktyki” – wydarzenie z udziałem utytułowanych  sportowców zorganizowane przez Fundację Kamili Skolimowskiej w partnerstwie z Prezydentem Miasta Ciechanów i MOSiR. Było to kolejne spotkanie uczniów ciechanowskich szkół w wieku 9-12 z Tomaszem Majewskim i Szymonem Kołeckim. Naszą szkołę reprezentowała 60 osobowa grupa dziewcząt i chłopców.

W części teoretycznej uczniowie spotkali się na warsztatach z dietetykiem sportu, podczas którego mogli skosztować przygotowanych na miejscu soków ze świeżych owoców i warzyw. Również uzyskali informację na temat wpływu spożywanych owoców i warzyw na swój organizm.

Czytaj więcej...

W ramach realizacji projektu gimnazjalnego dziewczęta z kl. Ib gimnazjum Paulina Nowak, Kinga Tarnowska, Ewa Świątek zorganizowały turniej w ''zbijaka'' dla kl.VI szkoły podstawowej. Celem turnieju było zachęcenie uczniów do udziału w grach zespołowych, zintegrowanie klasy, wyłonienie mistrza klas szóstych. Każda klasa do rozgrywek wystawiała reprezentację w skład, której wchodziły cztery dziewczynki i czterech chłopców.  Zawody rozegrano  systemem ''każdy z każdym''  przyznając 2 pkt. za wygrany mecz i 1 pkt. za przegrany. Najwięcej punktów zdobyła klasa VIb, drugie miejsce zajęła kl.VId, trzecie kl.VIa  a czwarte kl.VIc. Uczniowie ambitnie walczyli na boisku szanując decyzje sędziów a emocje towarzyszyły do ostatniego gwizdka. Nad całością turnieju piecze sprawowała pani Mirosława Zawistowska a dyplomy i nagrody ufundowane przez organizatorki wręczyła wicedyrektor pani Wioleta Kazimierska. Uczestnikom tak spodobały się rozgrywki, że poprosili o turniej rewanżowy.

Czytaj więcej...

   W piątek 07.04.2017 w hali sportowej MOSiR w Ciechanowie odbył się IX MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ W WIELOBOJU SPORTOWYM O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW zorganizowany przez KS Ciechan i Szymon Kołecki. Celem zawodów była popularyzacja aktywności fizycznej, promocja podnoszenia ciężarów a jednocześnie szukanie młodych talentów sportowych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych w kategorii dziewcząt oraz chłopców. W programie znalazły się cztery konkurencje: bieg 4x10 metrów, trójskok w dal obunóż z miejsca, rzut piłką lekarską za plecy oraz ćwiczenie techniczne- przysiad ze sztangą w chwycie rwaniowym. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III, IV, V oraz VI przygotowane pod kierunkiem Barbary Chełmińskiej- nauczyciela wychowania fizycznego. Tegoroczny turniej był dla nas wyjątkowy. Dziewczęta biły swoje rekordy zdobywając w poszczególnych kategoriach maksymalną liczbę punktów (biorąc pod uwagę wynik w tabelach punktowych).

Czytaj więcej...

27 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się wielobój sprawnościowy, którego uczestnikami były wszystkie klasy trzecie szkoły podstawowej. Celem było zachęcić uczniów poprzez proste formy do aktywności fizycznej, zintegrować klasę oraz wyłonić zwycięzcę klasowego. Organizatorkami były Julka Wojciechowska, Zuzia Klimkiewicz, Marcelina Lis, czyli dziewczęta z kl.Ib gimnazjum, które pod okiem pani Mirosławy Zawistowskiej realizowały projekt gimnazjalny. 

Wielobój składał się z 10 konkurencji sportowych, a każda klasa mogła wystawić do każdej po 4 dziewczynki i 4 chłopców. Emocji było co niemiara bowiem chętnych do udziału było dużo, a i kibicowanie było głośne. Ogólnie najwięcej punktów zdobyła kl.IIIc. Wszystkie dzieci otrzymały czekoladowe medale i dyplomy, a pierwsza trójka nagrody rzeczowe, które ufundowały organizatorki.

Czytaj więcej...