logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

737621
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
410
1338
3795
16332
737621

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

 

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Jak zaczęła się Marysi przygoda z pływaniem? Opowiada dumny tata "Marysia w Klubie Orka Ciechanów pływa od pierwszej klasy. Mając 3-4 lata zaczęła chodzić ze mną na basen i kiedy jej brat Maciej trenował pływanie Marysia uczyła się pływać w brodziku. Dość szybko opanowała podstawy i w wieku 9 lat pływała już wszystkimi stylami. Przez pierwsze 3 lata zajęcia miała 2 razy w tygodniu, ale ze względu na duże postępy przeszła do grupy zaawansowanej Pana Zbigniewa Grochowskiego i treningi miała już 5 razy w tygodniu. Z grupy, z którą rozpoczynała pływanie 7 lat temu do tej pory pływa tylko Marysia. Pierwsze medale zdobyła w wieku 9 lat. Do tej pory córka zgromadziła ich ponad 80, uczestniczyła w około 60 zawodach o zasięgu ogólnokrajowym. Jej koronnym stylem jest klasyk i w nim ma najwięcej medali. Zdobyła też kilka statuetek dla najlepszej zawodniczki, ale nie zawsze takie nagrody są przewidziane w regulaminie zawodów."

Czytaj więcej...

Bardzo udanie zaprezentowali się nasi uczniowie podczas turnieju piłki ręcznej „Mali Szczypiorniści Piaseczno 2017” zajmując drugie miejsce. W całodniowy turnieju wzięło udział 10 zespołów z Warszawy, Piaseczna, Regimina i Ciechanowa, które podzielono na dwie grupy. Nasz zespół w swojej grupie rywalizował kolejno z UKS Wilanowia I Warszawa, UKS Kontra II Warszawa, UKS Wilanowia III Warszawa i UKPR Agrykola Warszawa. W pierwszym meczu padł remis 5:5 i zarządzona została seria rzutów karnych, w której musieliśmy uznać wyższość drużyny z Wilanowa. Następne mecze kończyły się naszymi zwycięstwami co ostatecznie dało nam możliwość gry w finale.

Czytaj więcej...

29 września 2017 r. w Ciechanowie odbył się „Athletics Camp – Sportowe nośniki dla profilaktyki” – wydarzenie z udziałem utytułowanych  sportowców zorganizowane przez Fundację Kamili Skolimowskiej w partnerstwie z Prezydentem Miasta Ciechanów i MOSiR. Było to kolejne spotkanie uczniów ciechanowskich szkół w wieku 9-12 z Tomaszem Majewskim i Szymonem Kołeckim. Naszą szkołę reprezentowała 60 osobowa grupa dziewcząt i chłopców.

W części teoretycznej uczniowie spotkali się na warsztatach z dietetykiem sportu, podczas którego mogli skosztować przygotowanych na miejscu soków ze świeżych owoców i warzyw. Również uzyskali informację na temat wpływu spożywanych owoców i warzyw na swój organizm.

Czytaj więcej...

24 października w hali MOSiR-u Ciechanów odbyły się Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej szkół podstawowych. Wśród 9 rywalizujących drużyn była drużyna SP 7. W rozgrywkach grupowych w pierwszym meczu zespół uległ faworytowi zawodów SP Glinojeck 0:1. Jak się później okazało chłopcy z Glinojecka zdobyli I miejsce w tych zawodach. W drugim grupowym meczu nasza drużyna zremisowała z SP Młock 1:1. Wyniki te nie pozwoliły nam na wystąpienie w dalszej części rozgrywek gdzie zwycięscy z 3 grup rywalizowali o pierwsze 3 miejsca w Mistrzostwach. Ostatecznie SP 7 została sklasyfikowana ex aequo na miejscach 4-6.

Czytaj więcej...

   W piątek 07.04.2017 w hali sportowej MOSiR w Ciechanowie odbył się IX MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ W WIELOBOJU SPORTOWYM O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW zorganizowany przez KS Ciechan i Szymon Kołecki. Celem zawodów była popularyzacja aktywności fizycznej, promocja podnoszenia ciężarów a jednocześnie szukanie młodych talentów sportowych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych w kategorii dziewcząt oraz chłopców. W programie znalazły się cztery konkurencje: bieg 4x10 metrów, trójskok w dal obunóż z miejsca, rzut piłką lekarską za plecy oraz ćwiczenie techniczne- przysiad ze sztangą w chwycie rwaniowym. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III, IV, V oraz VI przygotowane pod kierunkiem Barbary Chełmińskiej- nauczyciela wychowania fizycznego. Tegoroczny turniej był dla nas wyjątkowy. Dziewczęta biły swoje rekordy zdobywając w poszczególnych kategoriach maksymalną liczbę punktów (biorąc pod uwagę wynik w tabelach punktowych).

Czytaj więcej...