logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3399734
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
470
912
5237
43118
3399734

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


kartawielkanoc


 

Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

8 listopada 2017 r.uczniowie klas I-III po raz kolejny przyłączyli się do ogólnopolskiego programu ,,Śniadanie daje moc” i zorganizowali „Dzień Zdrowego Śniadania”. Ideą „Dnia Śniadanie Daje Moc” jest uświadomienie dzieciom i rodzicom istoty spożywania śniadania, które jest po to, by w szkole dzieci miały energię do nauki, zabawy i lepszej koncentracji. Dzień Zdrowego Śniadania zorganizowały z pomocą wychowawczyń i rodziców klasy: Ia, Ib, Ic, IIa, IIb, IIIb i IIIc . Na śniadaniowych stołach pojawiły się pyszne kanapki z mnóstwem zdrowych warzyw, owoce, mleko i jego przetwory. Uczniowie uświetniły ten dzień wspólną degustacją zdrowego śniadania.

Pamiętajcie hasło: "Do szkoły wychodź po śniadaniu i ze śniadaniem !"

Czytaj więcej...

26 października 2017 r. odbyły się warsztaty profilaktyczne „Szczęśliwa dolina” prowadzone przez p. Danutę Drzewiecką. Udział wzięli uczniowie klasy III b i VI di. Dzieci na podstawie bajek profilaktycznych „Cukierki ” i „ Szczęśliwa dolina”, wypowiadały się na tematy im bliskie, uczyły się jak postępować w trudnych sytuacjach życiowych. Klasa VI di ćwiczyła asertywne zachowanie przedstawiając scenki rodzajowe. Dzieci z klasy III b swoje emocje wyrażały wykonując ilustracje.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas I-V biorą udział w ,,Programie dla szkół ". Nowy program ma na celu promować wśród uczniów zdrową dietę. W ramach nowego programu dzieci otrzymują owoce, warzywa oraz produkty mleczne. Ponadto będą brały udział w działaniach edukacyjnych mających poprawić wiedzę uczniów na temat zdrowych nawyków żywieniowych oraz pochodzenia żywności. Dystrybucja produktów mlecznych, warzyw i owoców w szkole odbywa się bezpłatnie. Oferowane dzieciom zdrowe i świeże produkty są doskonałym uzupełnieniem codziennej diety.

Czytaj więcej...

W jesienny dzień, w klasie 2a odbyło się spotkanie z lekarzem w ramach spotkań  z cyklu „RODZICE-DZIECIOM”. Celem spotkania było przekazanie informacji o zawodzie lekarza oraz uświadomienie dzieciom ich odpowiedzialności za własne zdrowie. Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Dzieci mogły zobaczyć różne opatrunki, strzykawki, plastry, maski, nić chirurgiczną.  Pani doktor  pokazała jak prawidłowo zakłada się opatrunek na ranę, robi zastrzyk, podłącza kroplówkę. Odbyły się ćwiczenia praktyczne, które wywołały bardzo dużo radości. Dzieci miały również możliwość zapoznania się ze stetoskopem.  Uczestnicy spotkania poczuli się przez chwilę jak studenci medycyny.

Czytaj więcej...

W dniu 19 października 2017r. odbyły się autorskie zajęcia profilaktyczne pn.”Almanach Profilaktyki” o charakterze spotkań warsztatowych, które poprowadził pan Andrzej Piasecki. Zajęcia przeprowadzone były w ramach obchodów Miejskiego Tygodnia Profilaktyki i adresowane do uczniów klas IV-VII szkoły podstawowej i uczniów gimnazjum. Ich celem było uświadomienie młodym ludziom i zaprezentowanie tragicznych zdarzeń i sytuacji wynikających z używania takich trucizn jak alkohol, narkotyki i dopalacze. Główny nacisk położony był na pokazanie skutków spożycia używek i ich działanie na ludzki organizm.

Ideą warsztatów było to, by młodzi ludzie sami mogli poznać swoje możliwości. Przy użyciu różnorodnego sprzętu pokazowego ( alkogogle, narkogogle ) każdy z widowni mógł sprawdzić, jak jego organizm zachowywałby się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Czytaj więcej...