logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

512383
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
568
762
1330
16901
512383

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

27 października dzieci z oddziału przedszkolnego Ob oraz z klasy III a należące do koła przyrodniczo-ekologicznego posadziły przed szkołą sadzonkę świerka, którą otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Ciechanów. Sadzenie drzew w miesiącu październiku wiąże się z udziałem w akcji ,,Święto drzewa”, organizowanej przez Klub Gaja. Dzieci obiecały, że będą chronić przyrodę.

Czytaj więcej...

W dniu 04.10.2016r. w naszej szkole obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji pod opieką p. Danuty Romkowskiej i p. Anny Naworskiej została zorganizowana wystawa zwierząt hodowanych przez dzieci w ich domach. Zostali na nią zaproszeni pierwszoklasiści oraz uczniowie kl. IIIa. Gościem wystawy był lekarz weterynarii- pan Wiktor Starzyk, który prowadzi przychodnię dla zwierząt Gallus.

Czytaj więcej...

W 2016r. akcja „Sprzątanie świata” odbywa się pod hasłem „Podaj dalej… drugie życie odpadów”. 16.09.2016r. klasa VIb pod opieką p. Anny Naworskiej sprzątała część terenu wokół nasze szkoły. Cieszymy się, że wzięliśmy udział w akcji. Znów będzie czysto! Codziennie dbajmy o porządek wokół nas, a przede wszystkim nie śmiećmy!

Czytaj więcej...

Członkowie szkolnego koła Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych pod opieką p. Anny Naworskiej uczestniczyli w dn. 23-25.09.2016r. w „XXII Zlocie Młodzieży PTSM” w Pułtusku. Wędrowaliśmy ścieżką dydaktyczną po Puszczy Białej. Zwiedziliśmy Muzeum Regionalne, w którym oglądaliśmy m.in. „Pułtuskie Meteoryty”. Byliśmy na Zamku Biskupów płockich -obecnie Dom Polonii oraz w Kolegiacie Pułtuskiej.

Czytaj więcej...