logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

662194
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1197
1886
4866
23467
662194

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

  

DEN

 

 Dzień 14 października 2019 r. jest dniem wolnym.

Uroczystości związane z DEN będą obchodzone 15 października (wtorek) w trakcie zajęć.

Dyrekcja Szkoły

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Wytrwałość, samodyscyplina i zapał do nauki - z całą pewnością te cechy posiada Laureatka Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty nasza uczennica z klasy VIcs Barbara Kolak.

 Tegoroczna edycja konkursu przebiegała pod hasłem ,,Podróż niejedno ma imię". Basia musiała zmierzyć się z zawiłościami, osobliwościami i trudnościami związanymi z językiem polskim, przeczytała wszystkie lektury przewidziane w programie merytorycznym konkursu oraz obejrzała wskazane filmy. Ten prestiżowy konkurs na pewno pozwolił jej rozwijać pasję i poszerzyć wiedzę.

  Cieszymy się, że wśród najlepszych znalazła się uczennica naszej szkoły. Cała społeczność szkolna jest dumna z Basi. Serdecznie jej gratulujemy i wierzymy, że to dopiero początek do dalszych sukcesów i osiągnięć.

   Do konkursu Basię przygotowała jej nauczycielka języka polskiego p. Wanda Krakowska.

Czytaj więcej...

W dniu 7 czerwca, w Kawiarni Artystycznej PCKiSz odbył się XL Konkurs Recytatorski "Opowiem Ci bajkę, wierszem lub prozą". Nagrodę I otrzymał Dominik Skura - uczeń klasy IIIb, II nagrodę otrzymała Karolina Filipowicz z klasy IIb. Wyróżnienie zdobyła Maja Witkowska z klasy ie. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

2 czerwca odbyło się uroczyste rozdanie nagród w VIII Powiatowym Przeglądzie Piosenki Angielskiej ENGLISH SONG 2016. Naszą szkołę reprezentowała Marta Skibińska, uczennica klasy III a, która zajęła II miejsce. Nagrodą dla Marty jest 50% bonifikata na zajęcia w I semestrze, w prywatnej szkole muzycznej „Forte- Piano” w roku szkolnym 2016/2017. Do konkursu Martę przygotowała pani Iwona Kołakowska. Gratulujemy!

Dzieci z grupy przedszkolnej 0a i 0b bardzo lubią nie tylko słuchać bajek, ale także je ilustrować. Przedszkolaki z obu grup wzięły udział w konkursie plastycznym polegającym na zilustrowaniu wybranej bajki Władysława Broniewskiego. Konkurs ten został ogłoszony przez Szkołę Podstawową nr 5 w Ciechanowie z okazji 70-tej rocznicy istnienia szkoły.

Czytaj więcej...