logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

328818
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
113
616
1398
15915
328818

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości6

Na stronie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie zamieszczone są Programy merytoryczne konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i oddziałów gimnazjalnych w roku szkolnym 2018/2019 – wersje przed ostatecznym zatwierdzeniem. Zatwierdzenie programów nastąpi wkrótce. A już teraz warto rozpocząć przygotowania do szkolnego etapu konkursów.
Grupa uczniów uczęszczających na zajęcia rewalidacyjne brała udział w XXVII Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym n.t. "Zabawy zmysłami". Organizatorem przedsięwzięcia  był Kujawsko - Pomorski  Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Toruniu. Konkurs adresowany był do dzieci w różnych kategoriach wiekowych. Jego celem było rozbudzenie twórczości plastycznej i wyobraźni uczniów, zwłaszcza tych z trudnościami w mówieniu. Prezentacja umiejętności, możliwości i zdolności plastycznych oraz wspólne zaangażowanie nauczycieli i logopedów w pracy nad rozwojem mowy u dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły z klas I-III uczestniczyli w  ogólnopolskim konkursie Zuch z języka polskiego i matematyki. Organizatorem konkursu  było Centrum Edukacji Szkolnej.
Testy dla klasy I, II i III szkoły podstawowej składały się z 21 pytań. Treść testów konkursu Zuch z języka polskiego sprawdzała kompetencje uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem, poprawności pisowni, słownictwa oraz wiedzy o języku.
Treść testów konkursu Zuch z matematyki weryfikowała sprawność rachunkową oraz praktyczne umiejętności w rozwiązywaniu zadań tekstowych.
Wszystkie konkursy rozwijały wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci, a ich treść  była dostosowana do obowiązującej podstawy programowej.

Czytaj więcej...

II Edycja Powiatowego Konkursu Plastycznego ,, Mój wymarzony strój'' pod patronatem Prezydenta Miasta Ciechanów, zakończyła się dla naszych uczniów pełnym zwycięstwem. Nagrodzono aż 20 gimnazjalistów - 9 laureatów i  11 wyróżnień. Zadaniem uczniów było przedstawienie w dowolnej technice projektu ubioru na każdą okazję od sukni balowej po stroje sportowe. Uczniowie przedstawiali również projekty sztuki użytkowej.

Udział w konkursie jest okazją do promocji i prezentacji możliwości artystycznych młodych twórców. 

Gratulujemy naszym młodym projektantom i pani Hannie Długołęckiej nauczycielce plastyki.

Czytaj więcej...

      19 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym ,,Ciepło systemowe kontra niska emisja’’ organizowanym przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie. Konkurs adresowany był do dzieci z oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Maluchy z naszej szkoły wykazały się pomysłowością i kreatywnością.

Kryspin Gaik z grupy 0A zdobył II nagrodę.

Wyróżnienia zdobyli: Antoni Zalisz, Amelia Paprocka, Laura Welenc z grupy 0A oraz Maja Wiśniewska, Patrycja Miecznikowska i Wioletta Wiśniewska z grupy 0B.                                              

Gratulujemy małym artystom!

Czytaj więcej...

Uczniowie klas I-III brali udział w konkursie plastycznym "Mózg - umysł - uczenie się" organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie. Podczas XVIII Ogólnopolskiej i VIII im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nagrodę za II miejsce odebrała Nadia Cicholska, uczennica klasy IIa (wychowawca Małgorzata Szpejna). Wyróżnienia otrzymały: Matylda Bartczak i Łucja Kołodziej również z klasy II a, Maja Mańkowska-klasa III a (wychowawca Beata Jędrzejewska) oraz Maja Kuskowska-klasa III d (wychowawca Mariola Kwiatkowska).
Gratulujemy Dziewczynkom, Rodzicom i Wychowawcom!

Czytaj więcej...