logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

708011
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
3032
1416
8834
28032
708011

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

                 W ostatnim czasie dwie drużyny piłki ręcznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Ciechanowie – starsza w kategorii klas gimnazjalnych i młodsza w kategorii klas IV-IV - zdobyły awanse do finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których na początku czerwca rywalizować będą wśród ośmiu najlepszych szkolnych drużyn województwa mazowieckiego. Ażeby tam dotrzeć, zespoły musiały zwyciężyć w Mistrzostwach Powiatu ciechanowskiego. To dawało prawo do rywalizacji w Półfinałach Igrzysk, w których spotkali się zwycięscy z pięciu powiatów dawnego województwa ciechanowskiego.

                W kategorii klas gimnazjalnych drużyna Szkoły Podstawowej nr 7 była gospodarzem turnieju półfinałowego. W rywalizacji z zespołami SP 2 Mława, SP Czerwińsk oraz SP Bieżuń nasz zespół nie dał przeciwnikom najmniejszych szans na końcowy sukces. W turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym” team odniósł kolejno zwycięstwa: z Bieżuniem 18:10, z Czerwińskiem 19:12, z Mławą 21:10. Dzięki temu chłopcy mogli cieszyć się ze złotych medali półfinałów i awansu do finału, który odbywać się będzie w Płocku.

Czytaj więcej...

W celu poszerzenia oferty edukacyjnej naszych uczniów zorganizowaliśmy w dniu 22.02.2018 wyjazd na stok narciarski do Rybna. Pomysłodawcą wyjazdu była Barbara Chełmińska, nauczyciel wychowania fizycznego, a jednocześnie instruktor narciarstwa zjazdowego oraz pan Łukasz Komorowski nauczyciel wychowania fizycznego. Liczba zainteresowanych przeszła nasze oczekiwania. Ostatecznie w zajęciach na stoku wzięła udział 30 osobowa grupa sympatyków białego szaleństwa. Warunki były wyśmienite: słońce, lekki mróz i dużo śniegu. Dla większości uczestników był to pierwszy wyjazd na stok narciarski.   Wszystkim dopisywał dobry humor. Po oswojeniu się ze sprzętem narciarskim były pierwsze próby zjazdu. Pełne zaangażowanie dzieci, chęci do nauki nowych rzeczy, wola walki z odjeżdżającymi nartami pozwoliły również na próbę sił na wyciągu. Jestem pod dużym wrażeniem uczestników, że w tak krótkim czasie udało się opanować podstawy korzystania ze sprzętu narciarskiego. Czekamy na kolejny wyjazd. Gratulacje dla wszystkich!!!

Czytaj więcej...

17 lutego br. odbyły się I MISTRZOSTWA MAZOWSZA W PŁYWANIU POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW.
Organizatorem Mistrzostw był Klub Pływacki Ciechanów. Zawody rozegrano na pływalni U Ciecha. Wzięło w nich udział 543 zawodników z 39 klubów z całej Polski. Wśród uczestników była Marysia Zielińska, uczennica klasy VII c.
Marysia startowała w 3 konkurencjach: 
100 m dowolnym zajmując 5. miejsce z czasem 1,04.44, 
100 m klasykiem zajmując 3. miejsce z czasem 1,23.07 
200 m klasykiem zajmując 3. miejsce z czasem 3,02.65.  

Klub MPKS Orka Ciechanów, który reprezentuje Marysia, uplasował się na 4. miejscu w klasyfikacji  medalowej zdobywając 17 medali.

Czytaj więcej...

Chłopcy z klas IV-VI naszej szkoły trenujący piłkę ręczną pod okiem Zbigniewa Czajkowskiego brali udział w organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy Mistrzostwach Powiatu w piłkę ręczną. W finale zawodów pokonali drużynę SP 4 Ciechanów i awansowali do półfinałów XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, które odbędą się 26 lutego 2018 r. w Mławie.

Czytaj więcej...

W piątek, 2 lutego 2018 r., odbyła się pierwsza Ciechanowska Gala Sportu. Prezydent wręczył stypendia i nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe. Nagroda Specjalna Nadzieja Olimpijska trafiła do kolarza Daniela Staniszewskiego, absolwenta szkoły. W internetowym plebiscycie na Sportowca Roku 2017 na 4. miejscu uplasował się Konrad Pilitowski, nasz absolwent, reprezentujący UKS NIKE Ciechanów (piłka ręczna), a na 11. uczeń klasy VII c, Krzysztof Bednarski z APN Olimp Ciechanów (piłka nożna). Trener klubu UKS NIKE Ciechanów, Arkadiusz Chełmiński zajął 5. lokatę w kategorii Trener Roku, a absolwent, Piotr Gruszczyński - trener APN Olimp Ciechanów, uplasował się na miejscu 6. W kategorii Drużyna Roku: sztafeta 4 x 100 stylem dowolnym, reprezentująca Międzyszkolny Pływacki Klub Sportowy Orka, w której startował absolwent Dawid Dłużniewski zajęła 2. miejsce.

Czytaj więcej...

W miesiącu grudniu odbyło się uroczyste podsumowanie całorocznej rywalizacji sportowej szkół podstawowych oraz gimnazjów w powiecie ciechanowskim. Uroczyste wręczenie pucharów miało miejsce w sali konferencyjnej MOSiR w Ciechanowie. Do ogólnej klasyfikacji zaliczał się udział oraz zajmowane miejsca podczas organizowanych Mistrzostw Powiatu, Mistrzostw Rejonu oraz Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sportach indywidualnych a także grach zespołowych. Puchary wręczał Prezydent Miasta Ciechanów Krzysztof Kosiński oraz Starosta Ciechanowski Sławomir Morawski. Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie zajęło I miejsce w Powiecie w ogólnej klasyfikacji wszystkich szkół biorących udział w rywalizacji sportowej natomiast Szkoła Podstawowa nr 7 zajęła II miejsce w Powiecie. Do klasyfikacji zaliczały się starty dziewcząt oraz chłopców. W mieście byliśmy jedyną placówką ze szkół podstawowych, która stanęła na podium. Gratuluję nauczycielom wychowania fizycznego oraz zdolnym dzieciom i młodzieży.

Czytaj więcej...

W hali sportowej Miejskiego Sportu i Rekreacji w Ciechanowie odbył się Jubileuszowy X Międzyszkolny Turniej w Wieloboju Sportowym pod patronatem Prezydenta Krzysztofa Kosińskiego. W turnieju wzięły udział zespoły dziewcząt i chłopców z SP 4, 5, 6, 7, TWP. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta klas III, IV, V i VI przygotowane przez p. Barbarę Chełmińską. W turnieju uczestniczki zmagały się z biegiem 4x10metrów, rzutem piłką lekarską w tył ponad głową, skokiem  w dal z miejsca dodawanym- 3 skoki łączone oraz konkurencją techniczną – przysiad ze sztangą. We wszystkich konkurencjach dziewczęta świetnie sobie radziły. Świadczą również o tym zdobyte miejsca na podium. Dla niektórych dziewcząt było to pierwsze wyjście na zawody, potwierdzone sukcesem. Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczynki w najmłodszej kategorii wiekowej. I miejsce i puchar zdobyła WERONIKA KOWNACKA a na III miejscu podium stanęła OLIWIA SILSKA. W klasach IV również mieliśmy przedstawicielkę na podium. II miejsce wywalczyła OLA CZERNIK.

Czytaj więcej...

W dniach 1 - 3 grudnia 2017 r.odbył się XXVII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Młodzików „Ciechanów 2017”. Wśród 12 ekip ze wschodniej Polski znaleźli się reprezentujący UKS „Nike” Ciechanów uczniowie klasy 2 bs pod wodzą trenera Zbigniewa Czajkowskiego. W piątek wygrali oba mecze. „Wisłę” Płock pokonali 21:10, zaś MKS MOSiR Kętrzyn jeszcze wyżej, bo 20:8. Sobotnie spotkanie z drużyną UKS „Niedźwiadek”, którą pokonali 21:10, otworzyło im drogę do finału. Niestety, w kolejnym spotkaniu ulegli KS „Unia” Lublin 12:18. Następnie musieli uznać wyższość MDK Bartoszyce - jak się później okazało zwycięzcy turnieju- któremu ulegli 13:7. Niedzielny mecz o trzecie miejsce, ponownie z ekipą z Lublina, zakończył się zwycięstwem. Do 25 minuty spotkania prowadzili różnicą kilku bramek, by w ostatnich 5 minutach zapewnić sobie i kibicom chwile horroru. Jednak udało się! Tym razem to ciechanowianie okazali się lepsi, choć tylko jedną bramką (14:13). Na szyjach zawodników i trenera zawisły medale, kapitan odebrał puchar i pamiątkową paterę. Do najlepszej siódemki turnieju został wybrany obrotowy Michał Mach. Koledzy i trener uznali Macieja Karwowskiego za najlepszego zawodnika turnieju w swojej drużynie.

Czytaj więcej...

Już po raz drugi uczniowie klas IV-VI zarówno dziewczęta jak i chłopcy wzięli udział w spektakularnej lekcji wychowania fizycznego zorganizowanej przez Fundację Akademia Sportu- „Artur Siódmiak CAMP”. W tym roku na płycie stadionu Torwar w Warszawie wzięło udział około 8000 uczestników. Naszą szkołę reprezentowała 50 osobowa grupa. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcenie uczniów do regularnego uczestnictwa w szkolnych zajęciach WF a także zainicjowanie kontaktu z piłką ręczną. Dzieci miały możliwość wypróbowania swoich sił w ćwiczeniach z wykorzystaniem różnorodnych przyborów. Weryfikowały swój zapał i wytrzymałość.

Czytaj więcej...

Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju. Jest to pierwsze wyjście dziewcząt na tego typu zawody w grach zespołowych. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, poznanie innych środowisk szkolnych, sprawdzenie się w nowej dyscyplinie jaką jest unihokej. Ostatecznie dziewczęta zajęły IV miejsce w Powiecie. Skład drużyny: Joanna Wardziak, Wiktoria Chojnacka, Marta Tomaszewska, Maja Susek, Anna Tobolska, Maja Szafrańska, Klaudia Potyrała, Daria Kownacka.

Czytaj więcej...