logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

707964
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2985
1416
8787
27985
707964

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Za nami niezwykle ważny dzień - 22 czerwca - dzień zakończenia roku szkolnego 2017/2018. Dla każdego z nas to radosna chwila, będąca ukoronowaniem dziesięciu miesięcy nauki. Wreszcie nadszedł czas beztroski i braku obowiązków. W uroczystości wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Pani dyrektor - Aldona Krzywicka - podsumowała miniony rok szkolny, przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów i ich nauczycieli oraz podziękowała za rzetelną pracę. Przedstawiła sukcesy ośmiu uczniów, którzy otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Ciechanów, w tym trzech I stopnia: Ewy Julii Kowalskiej (III ai), Julii Nicman (III c) i Marty Skibińskiej (V ai) oraz pięciu II stopnia: Marii Smoleńskiej (II c), Julii Drążkiewicz (III d), Natalii Wudarskiej (III ai), Anny Stawińskiej (VI ai) i Anny Wysockiej (VII c). Dwoje uczniów otrzymało nagrody Prezydenta za szczególne osiągnięcia artystyczne - Julia Czyżyk (III bi) i Przemysław Pawlicki (V b).

Czytaj więcej...

22 czerwca 2018 r. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie rozpoczyna nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2018/2019. Wszytkie potrzebne informacje, w tym regulamin, znajdziecie na stronie:  https://stypendia.oeiizk.waw.pl

Zachęcamy do składania wniosków. Obecnie w szkole realizuje swój projekt Wiktor Rudziński (opiekun - pan Patryk Wądołowski), uczeń klasy II ai, a w Krasiniaku - Kuba Brodowski (opiekun w naszej szkole - pani Małgorzata Nowakowska), nasz absolwent. Kuba przeprowadzi u nas zajęcia warsztatowe, podczas któych zaprezentuje efekty swojej całorocznej pracy. Nie możemy się już doczekać!

Czytaj więcej...

W dniu 4 czerwca 2018 r. na dziedzińcu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy Placu Bankowym została zorganizowana  z okazji  Dnia Dziecka uroczystość z udziałem dzieci z mazowieckich szkół podstawowych oraz przedszkoli. Wśród  zaproszonych gości obecni byli: pani Aldona Krzywicka, dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie. Wszystkich zebranych powitał pan  Zdzisław Sipiera, Wojewoda Mazowiecki  oraz  pani Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty.  W uroczystości był również udział pan Krzysztof Bieńkowski, kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie.

Czytaj więcej...

W dniu 30 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbyla się akademia poświęcona ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA. APEL PRZYGOTOWAŁY PANIE V. ROMANOWSKA, M.  TYCZYŃSKA ORAZ J. MOLKOWSKA. OPRAWĘ MUZYCZNĄ WYKONAŁ CHÓR POD KIERUNKIEM PANI H. DŁUGOŁĘCKIEJ. ODPOWIEDNIE NAGŁOŚNIENIE ZAPEWNIŁ PAN W. KLENIEWSKI. DEKORACJĘ WYKONAŁA PANI  M. GÓRSKA.

Czytaj więcej...

W piątek 13 kwietnia w PCKiSZ w Ciechanowie odbył się XXV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy V a, Marta Skibińska, która zdobyła III miejsce, śpiewając piosenkę pt."Puchowa kołysanka".
W piątek 13 kwietnia 2018 r., w Kawiarni Artystycznej PCKiSz, odbył się Koncert pieśni patriotycznych, w ramach Obchodów Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Był to koncert wielopokoleniowy. Wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej TWP w Ciechanowie, absolwenci Gimnazjum TWP w Ciechanowie oraz Chór Victoria. Całemu koncertowi przewodniczył Dominik Molewski - organista z Kościoła Farnego w Ciechanowie, wieloletni nauczyciel muzyki i kierownik chóru. Podczas koncertu był obecny Poseł na Sejm RP - Robert Kołakowski, który zaprosił wszystkich na dalsze obchody: Mszę św. w Kościele Farnym oraz uroczystość przy Krzyżu Katyńskim z Apelem Pamięci w intencji ofiar, organizowaną przez Ciechanowskie Stowarzyszenie Pamięci Zbrodni Katyńskiej. 

Czytaj więcej...

Konkursy przedmiotowe organizowane przez MKO już za nami. W tym roku szkolnym zakończyły się sukcesem dwóch uczennic naszej szkoły. Marysia Smoleńska, uczennica klasy II c oraz Ewa Julia Kowalska, uczennica klasy III a, zdobyły tytuł finalistek konkursu polonistycznego. Do pełni szczęścia, czyli tytułu laureata, zabrakło dziewczynom niewiele, bo tylko trzech punktów. Obie uczennice przygotowywały się do konkursu pod opieką pani Joanny Holm.

To nie jedyny sukces Ewy w tegorocznej edycji konkursów przedmiotowych. Została także finalistką konkursu chemicznego. Opiekunką Ewy była pani Iwona Gronczewska.

Biorąc pod uwagę fakt, że stopień trudności tegorocznych konkursów był wyjątkowo wysoki, tym bardziej mamy powody do dumy i radości – Marysia i Ewa to jedyne ciechanowskie gimnazjalistki, które z powodzeniem rywalizowały w konkursach polonistycznym i chemicznym z rówieśnikami z innych miast. Obu dziewczynom i ich opiekunkom – gratulujemy!

 

W ramach spotkań z cyklu „Rodzice dzieciom”  klasę 2a odwiedziła mama Łucji, pani Edyta Kołodziej, która przeprowadziła warsztaty pt. "Emocje znam, wyrażam i rozpoznaję". Pani Edyta w pracy z dziećmi wykorzystała swój autorski zestaw LUMICO. Warsztaty wywołały wśród dzieci wiele pozytywnych emocji. Dzieci jak zawsze były  zaangażowane, otwarte i współpracujące ze sobą.

Czytaj więcej...

Ostatnie dni marca były w klasie 2a okresem przygotowań do obchodów zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci na lekcjach poznawały zwyczaje związane z tym świętem, charakterystyczne dla naszego kraju. Podczas warsztatów wielkanocnych zorganizowanych przez Muzeum Szlachty Mazowieckiej wykonały ozdoby na wielkanocny stół. Święta Wielkanocne to czas wielkiej radości. Właśnie w takiej  atmosferze  w ostatni dzień przed wiosenną przerwą świąteczną odbyło się klasowe śniadanie wielkanocne przygotowane przez rodziców. Było radośnie, smacznie, kolorowo, świątecznie.

Czytaj więcej...

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC zaprasza uczniów klas III do udziału w programie stypendialnym „Marzenie o Nauce”.

Wniosek zgłoszeniowy należy wypełnić online do 31 marca za pośrednictwem strony www.efc.edu.pl

Jako Stypendysta EFC będziesz się uczyć w jednym z najlepszych liceów w Polsce!

W ramach stypendium Fundacja EFC finansuje:

  • koszty zakwaterowania i wyżywienia w bursie
  • koszt podręczników
  • wycieczki szkolne
  • naukę języka angielskiego w szkole językowej
  • certyfikaty z języków obcych
  • wakacje i ferie z EFC (obozy narciarskie i windsurfingowe.

Czytaj więcej...

W Dniu Kobiet, w szkole gościliśmy Teatr Iluzji Aleksandra Tkacza. Aktorzy zaprezentowali niesamowity spektakl przygotowany z myślą o dzieciach i młodzieży. Forma spektaklu, składającego się z muzyki, iluzji, tańca i fantazji była bardzo atrakcyjna, dopasowana do poziomu percepcji uczestników. Współudział uczniów w rozwiązywaniu zadań w trakcie pokazu wywarł pozytywny wpływ na tworzenie aktywnych i twórczych postaw. Dzieci i młodzież odkrywali, że w iluzji tak naprawdę chodzi o naukę: od magnetyzmu przez matematykę do czytania w myślach. Uczestnicy pokazu zobaczyli: pojawianie się, znikanie, uniesienie w powietrzu, a także iluzje optyczne. Reguły grawitacji nie działały i, stolik iluzjonisty unióśł się w górę. Pan Aleksander potrafi też czarować - zaczarował jednego z uczniów w ... królika!

Czytaj więcej...