logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455170
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
436
2019
2455
37385
1455170

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie zorganizowano I Festiwal Pieśni Patriotycznych.  Tematyka uroczystości podyktowana była 99. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Dzieci z ciechanowskich przedszkoli i szkół  spotkały się na udekorowanej sali sportowej i zaprezentowały znane pieśni i piosenki o Ojczyźnie.W kategorii klas pierwszych naszą szkołę reprezentowała Julia Białobrzewska z klasy 1 ai - uczennica pani Anny Kaszubowskiej, a w kategorii klas trzecich - Maja Witkowska z klasy III ei - uczennica pani Wioletty Zaporowicz. Młode artystki brawurowo zaśpiewały pieśni, Julia - Rozkwitały pąki białych róż, a Maja - Wojenko, wojenko. Obie dziewczynki przywiozły z konkursu wyróżnienia. Na Festiwal przybyli zaproszeni goście: pani Anna Żebrowska - zastępca Prezydenta Miasta Ciechanów, pani Bogumiła Rybacka - radna Rady Miasta Ciechanów. W jury zasiedli: pan Łukasz Juszkiewicz, znany wokalista oraz ksiądz Patryk Zawadzki. Gratulujemy nagród i talentu wokalnego.

Czytaj więcej...

Nasz wspaniały chór pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej ,w którym śpiewają uczniowie ze szkoły podstawowej i  z gimnazjum  oraz zespół harcerski Żywioły ,,Art'', którego opiekunami są Anna i Piotr Rzeczkowscy brał udział w koncercie galowym VII Mazowieckiego Przeglądu Chórów Nauczycielskich ZNP z okręgu Mazowsza, który odbył się 29.09.2017 r. w CKiSZ w Ciechanowie. To wielkie wyróżnienie  dla naszych dzieci stanąć na scenie z tak wspaniałymi chórami z Warszawy, Żuromina, Radomia.  Prezentowane utwory zaczerpnięto z muzyki średniowiecza, tradycji ludowej  a takze repertuaru myzyki rozrywkowej.  Pani Hanna Długołęcka była również  przewodniczącą jury i razem z  komendantem hufca Piotrem Rzeczkowskim jako członkiem jury, oceniali wykonywane utwory.

Czytaj więcej...

Tradycyjnie, również i w tym roku szkolnym reprezentowaliśmy naszą szkołę na Powiatowym Przeglądzie Piosenki Angielskiej English Song 2017 w CKiSz w Ciechanowie. W konkursie wzięło udział wielu uczestników z różnych szkół. Mimo dużej konkurencji, jury konkursu uznało umiejętności zarówno wokalne jak i językowe naszych uczennic, przyznając wysokie miejsca w różnych kategoriach. I tak: zespół wokalny w składzie Maja Bastkowska, Amelka Burdecka, Kinga Grabowska, Amelka Ozdarska i Julia Wysocka zajęły I miejsce w kategorii klasy I – III zespół. Nasze małe wokalistki wykonały utwór pt. „Enigma”. W kategorii soliści również I miejsce wyśpiewała Kinga Grabowska, wykonując piosenkę Norah Jones pt.„ Sunrise”.

Czytaj więcej...