logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455065
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
331
2019
2350
37280
1455065

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W poniedziałek, 19 marca 2018 r., w sali widowiskowej PCKiSz odbył się I Powiatowy Konkurs Pieśni Legionowej i Pariotycznej "KU NIEPODLEGŁEJ". Konkurs ten zainaugurował obchody 100-lecia niepodległości Polski i został  przygotowany wspólnie ze Związkiem Piłsudczyków RP Towarzystwem Pamięci Józefa Piłsudskiego w Ciechanowie. 

W pierwszej części podczas przesłuchania uczestników - spośród 24 solistów, 2 duetów i 2 zespołów jury przyznało trzy główne miejsca i dwa wyróżnienia. Nasz zespół ,,La- Ti - Do'  zdobył wyróżnienie wykonując przepiękny utwór,,Jest taki kraj'' w opracowaniu dwugłosowym z akompaniamentem gitary i cajona. Nasi artyści zostali przygotowani pod kierunkiem pani Hanny Długołęckiej.

Czytaj więcej...

   XXVIII Koncert Noworoczny ,,Gala  2018’’, który odbył się 13.01.2018 r.  w PCKiSz zdecydowanie należał do uczniów  naszej  szkoły. To jedyna szkoła w powiecie, której uczniowie otrzymali aż 4 statuetki  ,,Sukces Artystyczny Roku 2017’’ za ogólnopolskie sukcesy w dziedzinie kultury . To wielkie wyróżnienie i zaszczyt dla uczniów i ich opiekunów artystycznych.

   W minionym roku zespół wokalny ,,La-Ti- Do'', pod kierownictwem pani Hanny Długołęckiej, w składzie  Natalia Godlewska, Julia Zajkowska, Aleksandra Wenda zdobył  III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Urszuli Rzeczkowskiej kompozytorki pochodzącej z ziemi ciechanowskiej, w którym prezentowali się soliści i zespoły z Wrocławia, Siedlec, Słupska i Ciechanowa. Zespół zaśpiewał znany nam wszystkim utwór „Cała sala śpiewa z nami” wykonując go  w przepięknym trzygłosowym opracowaniu. Prezentując  ten utwór  podczas  gali dziewczyny   również  porwały publiczność do śpiewu.

Czytaj więcej...

   11 grudnia 2017r. w Fabryce Kultury Zgrzyt  z inicjatywy pana Sławka Gortata odbyło się spotkanie, które połączyło serca naszych dzieci.  Szkolny chór, w którym śpiewają uczniowie ze szkoły podstawowej i z gimnazjum wystąpił, pod kierunkiem pani Hani Długołęckiej, z przepięknym koncertem kolęd i montażem słowno muzycznym dla dzieci niepełnosprawnych TPD (Towarzystwo Przyjaciół Dzieci). Wzruszające wiersze recytowane na tle akompaniamentu skrzypiec w połączeniu ze śpiewem kolęd skłaniały do refleksji i zadumy. To magiczne, wzruszające spotkanie zakończone zostało kolędami w rockowej aranżaciji. Nasi uczniowie wręczyli dzieciom z TPD własnoręcznie robione karty bożonarodzeniowe. Wspólne  życzenia, tyle ciepłych słów wprowadziły nas w świąteczny nastrój.

Czytaj więcej...

Chór naszej szkoły, pod kierownictwem pani Hanny Długołęckiej, w sobotę 6 stycznia 2018 r. wystąpił w kościele Matki Bożej Fatimskiej w czasie Mszy świętej o godzinie 12.00. Już od  wielu lat  w okresie Świąt Bożego Narodzenia  w naszym zaprzyjaźnionym kościele chórzyści  śpiewają piękne polskie kolędy w opracowaniu wielogłosowym. Występ bardzo podobał się wszystkim słuchaczom toteż nagrodzono śpiew gromkimi brawami. Cieszy nas również fakt, że wraz z chórem wystąpiły absolwentki naszej szkoły Natalia Godlewska i Julia Zajkowska.

Czytaj więcej...

4 grudnia 2017 r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się XIX Regionalny Konkurs Piosenki Turystycznej.  Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły oraz wokalistka Marta Skibińska z klasy 5 ai. Marta zaśpiewała piosenkę pt. "Pocztówka z Beskidu" i zdobyła wyróżnienie.  Uczniów z klas IV -VII reprezentował zespół "Siódemkowe Nutki", którego opiekunką jest pani Anna Burszewska, natomiast gimnazjalistów zespół „La-Ti-Do” prowadzony przez panią Hannę Długołęcką.

Czytaj więcej...