logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455145
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
411
2019
2430
37360
1455145

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

27 01. 2019 r. w kościele parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej uczniowie  naszej szkoły przedstawili wzruszający program artystyczny w duchu świątecznym. Były kolędy , pastorałki , pieśni o nieprzemijających wartościach  w wykonaniu chóru , zespołu ,,La- Ti- Do’’. W partiach solowych  zaprezentowała się Julia Zajkowska . Olga Kosewska i Anna Stawiska recytowały wiersze o miłości , dobroci ludzkiej i wybaczaniu. Serdeczne podziękowania ks. proboszcza Jana Jóźwiaka  i owacje ludzi na stojąco były niezwykłym  i najwyższym uznaniem dla naszych młodych artystów i p. Hanny Długołęckiej.

Skład zespołu: Anna Wysocka, Karolina Nowak , Jakub Skierkowski, Karol Bugajewski i absolwentki Natalia Godlewska i Julia Zajkowska.

Czytaj więcej...

21 stycznia 2019 r. dokładnie w Dzień Babci, w sali widowiskowej PCKiSz w Ciechanowie odbył się koncert ,,Kolędowanie i nie tylko’’ . Ponad 150 artystów, wokalistów i muzyków dało piękny, niosący radość Koncert Kolęd i  innych piosenek nie związanych z czasem bożonarodzeniowym. Brali w nim udział uczniowie naszej szkoły chór oraz  zespół ,,La-Ti- Do’’ a także nasza solistka-  absolwentka Julia Zajkowska pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej  W koncercie wystąpiła również Marta Skibińska z kl. VI a i zespół harcerski  Żywioły,, ART’’. To piękne artystyczne wydarzenie dedykowane babciom i dziadkom na pewno zostanie w  naszej pamięci.

Czytaj więcej...

       Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im ks. Kazimierza Szwarlika odbywa się w tym roku po raz 25i jest najstarszym i prestiżowym konkursem w Polsce. Od 22 listopada do 27 grudnia 2018 r. w 38 ośrodkach w Polsce oraz na Ukrainie, Białorusi i Litwie odbywają się przesłuchania eliminacyjne. Do eliminacji zgłosiło się w tym roku aż 1625 solistów i grup!

   18.12.18 r. w Warszawie odbył się I etap tego Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastorałek Spośród 52 podmiotów wykonawczych (chóry, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, duety , soliści- w różnych kategoriach wiekowych ) jury zakwalifikowało do finału Festiwalu w Będzinie tylko 6 wykonawców w tym nasz niezawodny zespół,, La-Ti-Do ", (Anna Wysocka kl. 8c, Karolina Nowak kl. 3b, Jakub Skierkowski kl. 8c, Karol Bugajewski kl. 3c oraz absolwentki Natalia Godlewska i Julia Zajkowska).

Czytaj więcej...

12.01.2019r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki  w Ciechanowie odbyła się Gala Noworoczna, podczas której wręczono statuetki ,,Sukces artystyczny roku 2018'' przyznawane przez Starostę Powiatu Ciechanowskiego. Po raz kolejny zespół ,,La- Ti-Do'' otrzymał taką statuetkę za sukces ogólnopolski: III miejsce w Festiwalu im Urszuli Rzeczkowskiej ,, Cała sala śpiewa z nami '' jak i za  zakwalifikowanie się do finału XXV Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastoralek im ks.  Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Druga statuetka powędrowała do Julii Zajkowskiej absolwentki naszej szkoły a zarazem jednej z wokalistek zespołu,, La-Ti-Do ''. Po ceremonii  otrzymania statuetek uczniowie wystąpili w przepięknym koncercie laureatów wykonując utwory kompozycji Urszuli Rzeczkowskiej ,, Na deptaku w Ciechocinku''  - w wykonaniu zespołu i utwór  ,,Nie warto było ''w wykonaniu Julii Zajkowskiej. Jesteśmy dumni z naszych artystów. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów. 

Czytaj więcej...

      W dniu 23.11.2018r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szkół średnich z terenu z terenu pięciu powiatów: ciechanowskiego, mławskiego, płońskiego, pułtuskiego i żuromińskiego. Organizatorem uroczystości była ciechanowska delegatura Mazowieckiego Kuratorium Oświaty.

Uroczystość uświetnił występ uczniów naszej szkoły przedstawiając montaż słowno-muzyczny o nieprzemijających wartościach jak dobro, mądrość, wolność, pasje czy miłość do ojczyzny. Wzruszające słowa w połączeniu z pięknym śpiewem w wykonaniu chóru i solistów tworzyły nierozerwalną całość.

Czytaj więcej...