logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

784653
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
746
1035
3806
26258
784653

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

IMG 20190607 175912Nasi uzdolnieni artyści z zespołu ,,La-Ti- Do’’ pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej zdobyli I MIEJSCE w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. K. Klenczona ,,W sześciu strunach zaklęta muzyka’’. Konkurs odbył się 7.06 w amfiteatrze Domu Polonii w Pułtusku. Wystąpiło 76 wykonawców a w naszej kategorii 21 ( uczniowie klas VII, VIII i III gimnazjalnych ).

Czytaj więcej...

IMG 20190607 0614226.06.2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach odbył się finał XXIX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu. Impreza została zorganizowana przez Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Warszawie i Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Siedlcach.

Czytaj więcej...

17.05. 2019 r. w Szkole Podstawowej w Gumowie im. 11 Pułku Ułanów Legionowych odbył się IV Przegląd Piosenki Patriotycznej, nad którym patronat objął wójt gminy Ciechanów p. Marek Kiwit.
W Przeglądzie Piosenki i Pieśni Patriotycznej wzięli udział uczniowie SP nr 3 im. Orła Białego w Ciechanowie, SP nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie oraz SP im. 11 Pułku Ułanów Legionowych w Gumowie.

Laureatami zostali:

I miejsce -Antonina Falkowska SP w Gumowie,

II miejsce -Alicja Kaszubowska , SP nr 3 w Ciechanowie,

III miejsce- Anna Wysocka SP nr 7 w Ciechanowie.

Wyróżnienia otrzymali:

Weronika Borkowska SP w Gumowie,

Mateusz Sadowski SP nr 3 w Ciechanowie,

Aleksandra Grabowska SP nr 7 w Ciechanowie

Naszą szkołę reprezentowała również Nadia Lesińska z kl. 5
Gratulujemy uczennicom i ich opiekunkom Annie Burszewskiej i Hannie Długołęckiej.

 

Fotorelacja w Galerii

dyplom zdrowie27. 05. 2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Nasz zespół ,,La-Ti- Do'' pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej zdobył I miejsce w kategorii ( klasy VII, VIII i gimnazjalne) i tym samym będzie reprezentował miasto Ciechanów w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu w Siedlcach.

Czytaj więcej...

IMG 20190512 091624Karolina Nowak uczennica gimnazjum z klasy 3 b  dostała się do finału   III Ogólnopolskiego  Konkursu Pieśni Legionowej. Konkurs ten odbył się 12.05. 2019 r. w Wołominie. Spośród 240 uczestników powyżej 16 roku życia  do finału przeszło 21,  w tym nasza uczennica   jako  najmłodsza uczestniczka tego konkursu. Wykonała  wzruszający utwór,, Już mi raz zabrali Wilno''  Mimo że, nie udało się  jej zdobyć miejsca, to udział w tak prestiżowym konkursie, w którym  konkurowała z artystami zawodowo śpiewającymi  jest wielkim wyróżnieniem.
Gratulujemy Karolinie i p. Hani Długołęckiej za przygotowanie jej do tego konkursu. 
IMG 20190511 21385111 maja w Legionowie, podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Harcerskiej  ,,Wiosenne czarowanie','  nasz chór pod kierunkiem p.Hanny Długołęckiej wystąpił w specjalnym jubileuszowym  koncercie z Tadeuszem Woźniakiem, w ponadczasowym utworze,, Zegarmistrz światła''. Otrzymaliśmy specjalne zaproszenie od organizatora tego festiwalu i wystąpiliśmy z dwoma innymi chórami z Lublina i Łomaz wykonując  ten utwór w opracowaniu trzygłosowym. 

Czytaj więcej...

IMG 20190508 1620288.05.2019 r. odbył się w Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie  XXVI Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.  Uczennice  Anna Wysocka z kl. 8 c i Karolina Nowak z kl. 3 b gimnazjum, występując w duecie, wyśpiewały nagrodę w przepięknym utworze ,,Czas nas uczy pogody''. Gratulujemy dziewczynkom i p. Hannie Długołęckiej.

Fotorelacja w Galerii

27 01. 2019 r. w kościele parafialnym pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej uczniowie  naszej szkoły przedstawili wzruszający program artystyczny w duchu świątecznym. Były kolędy , pastorałki , pieśni o nieprzemijających wartościach  w wykonaniu chóru , zespołu ,,La- Ti- Do’’. W partiach solowych  zaprezentowała się Julia Zajkowska . Olga Kosewska i Anna Stawiska recytowały wiersze o miłości , dobroci ludzkiej i wybaczaniu. Serdeczne podziękowania ks. proboszcza Jana Jóźwiaka  i owacje ludzi na stojąco były niezwykłym  i najwyższym uznaniem dla naszych młodych artystów i p. Hanny Długołęckiej.

Skład zespołu: Anna Wysocka, Karolina Nowak , Jakub Skierkowski, Karol Bugajewski i absolwentki Natalia Godlewska i Julia Zajkowska.

Czytaj więcej...

21 stycznia 2019 r. dokładnie w Dzień Babci, w sali widowiskowej PCKiSz w Ciechanowie odbył się koncert ,,Kolędowanie i nie tylko’’ . Ponad 150 artystów, wokalistów i muzyków dało piękny, niosący radość Koncert Kolęd i  innych piosenek nie związanych z czasem bożonarodzeniowym. Brali w nim udział uczniowie naszej szkoły chór oraz  zespół ,,La-Ti- Do’’ a także nasza solistka-  absolwentka Julia Zajkowska pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej  W koncercie wystąpiła również Marta Skibińska z kl. VI a i zespół harcerski  Żywioły,, ART’’. To piękne artystyczne wydarzenie dedykowane babciom i dziadkom na pewno zostanie w  naszej pamięci.

Czytaj więcej...

12.01.2019r. w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki  w Ciechanowie odbyła się Gala Noworoczna, podczas której wręczono statuetki ,,Sukces artystyczny roku 2018'' przyznawane przez Starostę Powiatu Ciechanowskiego. Po raz kolejny zespół ,,La- Ti-Do'' otrzymał taką statuetkę za sukces ogólnopolski: III miejsce w Festiwalu im Urszuli Rzeczkowskiej ,, Cała sala śpiewa z nami '' jak i za  zakwalifikowanie się do finału XXV Międzynarodowego Konkursu Kolęd i Pastoralek im ks.  Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Druga statuetka powędrowała do Julii Zajkowskiej absolwentki naszej szkoły a zarazem jednej z wokalistek zespołu,, La-Ti-Do ''. Po ceremonii  otrzymania statuetek uczniowie wystąpili w przepięknym koncercie laureatów wykonując utwory kompozycji Urszuli Rzeczkowskiej ,, Na deptaku w Ciechocinku''  - w wykonaniu zespołu i utwór  ,,Nie warto było ''w wykonaniu Julii Zajkowskiej. Jesteśmy dumni z naszych artystów. Gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów. 

Czytaj więcej...