logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3446678
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
196
913
2119
39733
3446678

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 

 


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22

 

     We wtorek, 12 marca 2024 r., odbyły się pierwsze warsztaty w ramach zadania publicznego PCK OR w Ciechanowie pn. „W zdrowym ciele, zdrowy duch - profilaktyka i promocja zdrowego stylu życia oraz I PP wśród młodzieży czerwonokrzyskiej". Były to zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej, które poprowadziła pani Beata Turkowska, Instruktor PCK. Uczestnicy zadania, członkowie SK PCK i Grupy SIM PCK, z ogromnym zaciekawieniem chłonęli wiedzę z zakresu pierwszej pomocy oraz brali udział w zaproponowanych ćwiczeniach. Jak przystało na promocję zdrowego stylu życia, nie zabrakło również zdrowych przekąsek.

Czytaj więcej...

 

21 lutego w godzinach popołudniowych i wieczornych nasza placówka tętniła życiem. Gościliśmy przyszłych uczniów klas pierwszych wraz ze swoimi opiekunami. Dzięki wsparciu Dyrekcji i Rady Rodziców oraz kreatywności Nauczycieli i pomocy Wolontariuszy naszej szkoły - na pewno ten czas przejdzie do historii Siódemki. Kandydaci do naszej szkoły zdobywali pieczątki na kilkunastu stanowiskach, które pozwoliły im na poznawanie otoczenia różnymi zmysłami. Zajęcia muzyczne, ruchowe, plastyczne, kodowanie, robotyka, zabawy w języku angielskim, praca z tablicą interaktywną i drukarką 3D. Cenne były rozmowy z Dyrekcją oraz Nauczycielami i Terapeutami.

Czytaj więcej...

 

Dnia 13 lutego w naszej szkole odbyła się walentynkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dostojnych Gości powitał Dyrektor szkoły - Pan Marcin Stępień oraz Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Beata Welenc.
Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu  każdego dziecka. Dlatego też w tym szczególnym dniu przedszkolaki, uczniowie klas 1-3 oraz klasy 6a pod opieką wychowawców, nauczycieli wspomagających i nauczyciela plastyki, w pięknie udekorowanej hali sportowej, przedstawili program artystyczny.
Po występie i życzeniach dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Czytaj więcej...

        Tradycyjnie, jak co roku, cała społeczność szkolna wzięła udział w JASEŁKACH. Program słowno-muzyczny przygotowany pod kierunkiem pań: Ewy Pawlickiej i Anny Kaszubowskiej zaprezentowali uczniowie klasy 3c. Na skrzypcach zagrała kolędę Gabrysia z klasy 5.  Uczennice: Lidia, Amelia i Agata z klas 1b i 3ai zaśpiewały kolędy nagrodzone podczas konkursu międzyszkolnego. Nie zabrakło pięknej pastorałki zaśpiewanej przez chór szkolny pod batutą pani Hanny Długołęckiej, która zadbała również o dekorację. O obsługę techniczną zatroszczyli się: pani Maria Szpojankowska i pan Krzysztof Fąderski. Pani dyrektor Barbara Kleniewska złożyła uczniom, nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji świąteczne życzenia. Po przedstawieniu, wzruszeni rozeszliśmy się do sal, żeby wziąć udział w klasowych wigiliach.     

Czytaj więcej...

 

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przyłączyli się do akcji ,,Mikołajki w Schronisku", której celem jest pomoc bezdomnym pieskom ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie.
W ramach akcji uczniowie klas 0 - VIII przez miesiąc listopad z wielkim zaangażowaniem zbierali w swoich salach karmę suchą i mokrą oraz obroże.
Do akcji włączyły się 20 klas: 0a, 0b, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 4a, 4c, 4d, 5a, 5c, 5d, 6a, 6b, 6c, 7b, i 7c. Klasy 0-3 zebrały 402,195 kg karmy suchej i mokrej oraz 16 obroży. Klasy 4-8 zebrały 270,2 kg karmy suchej i mokrej, 7 obroży i 3 smycze. Łącznie zebraliśmy aż 672, 395 kg karmy. Były także zabawki i miski.

Czytaj więcej...

Wolność brzmi jak radosny ludzi śmiech,

Którzy wolność swą zdobyli na obronę

Zwycięstwa, mądrości, prawdy i miłości

Spokoju, szczęścia,

zdrowia i godności.

Marek Grechuta

11 listopada 1918 roku to był niesamowity dzień dla wszystkich Polaków, którzy dowiedzieli się, że Ojczyzna - Polska - znów pojawi się na mapie Europy i świata.  W naszej szkole uczciliśmy 105. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli w sposób szczególny. Uczniowie zaprezentowali wiersze o tematyce patriotycznej, nie zabrakło poruszających słów o wolności, którą wszyscy Polacy powinni kochać i rozumieć.

Czytaj więcej...

 

       W piękne październikowe popołudnie w murach naszej szkoły miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Po sześciu tygodniach nauki 67 uczniów klas pierwszych w obecności swoich najbliższych, którzy zdecydowali się związać los swoich dzieci z naszą szkołą, Prezydenta Miasta Ciechanów, Przewodniczącej Rady Rodziców, Dyrekcji i grona nauczycieli zostało pasowanych na ucznia.

Czytaj więcej...

                                                              

Zacną rzeczą jest uczyć się,
Lecz jeszcze zacniejszą - nauczać.

Mark Twain 

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty – która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

Tego dnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel dla całej społeczności szkolnej. W akademii wzięli udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście. W części oficjalnej Dyrektor Szkoły pan Marcin Stępień złożył życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dziękując jednocześnie nauczycielom za wkład w wychowanie i edukację młodego pokolenia.

Czytaj więcej...