logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logo LDK 4

Logowanie

Odwiedziło nas już:

2785150
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1592
1021
3647
1592
2785150

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu sprawy sprawy sprawy sprawy sprawy Sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


1.2

Trwają zapisy do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024.

Wnioski o przyjęcie dziecka do klasy I, do oddziału przedszkolnego lub świetlicy, są dostępne w sekretariacie lub na stronie internetowej szkoły w zakładce "Dla rodziców".

Wypełniony wniosek należy złożyć w sekretariacie szkoły do dnia 15 marca 2023 r.

Z A P R A S Z A M Y 


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

 

zobacz nasze wiadomości22

1

W dniu 16 grudnia 2022 r. uczniowie klas VIII i nauczyciele informatyki – p. Katarzyna Palińska i p. Marek Perzanowski brali udział w pokazowych warsztatach drukowania szopki bożonarodzeniowej. Organizatorem warsztatów było Centrum Edukacji Nowych Technologii „CENT” w Toruniu – niepubliczna placówka doskonalenia zawodowego nauczycieli. Pokaz odbywał się  online. Zajęcia trwały dwie jednostki po 45 minut.

Przygotowaliśmy  drukarki 3D, filamenty w różnych kolorach, a także mikrokontrolery Arduino. Materiały  te otrzymaliśmy w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Czytaj więcej...

1

       W grudniu uczniowie pod kierunkiem p. Katarzyny Palińskiej rozwijali umiejętności fotograficzne. Wykonywali zdjęcia podczas uroczystości klasowych i szkolnych. Podczas Jasełek wykorzystano również sprzęt nagłaśniający - głośniki i mikrofony - zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia upamiętniające Mikołajki i Jasełka szkolne.

Czytaj więcej...

4

W ramach programu szkoła została wyposażona w sprzęt fotograficzny. Uczniowie będą się uczyć obsługi aparatu, właściwego doboru odpowiednich parametrów i odpowiedniego oświetlenia fotografowanych obiektów. Sprzęt wykorzystywany będzie również do uwieczniania wydarzeń z życia szkoły.

Pierwsze efekty pracy uczniów można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Czytaj więcej...

4

W październiku uczyliśmy się obsługi drukarki 3D. Uczniowie nauczyli się jak zakładać filament, kalibrować urządzenie i poziomować stół. Z zainteresowaniem oglądali drukarkę – wskazując jej poszczególne elementy i działanie oraz gotowy wydruk modelu. Na kolejnych zajęciach uczniowie będą  rozwijać wyobraźnię przestrzenną i projektować różne modele. Efektem finalnym  działań będą przestrzenne wydruki projektów uczniów.

Czytaj więcej...