Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.

Dnia 02.03.2018 r. uczniowie ciechanowskich szkół podstawowych 4, 5, 6 i 7 oraz uczniowie ze szkoły w Gołyminie spotkali się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie, aby oficjalnie rozpocząć drugą edycję programu Szkolny Klub Sportowy w województwie mazowieckim. Spotkaniu przewodniczył prezes Unii Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza pan Zbigniew Pacelt, pełniący funkcję operatora wojewódzkiego. Wśród zaproszonych gości pojawiła się również pani Magda Ustianowska- specjalista ds. Projektów Sportowych z Instytutu Sportu w Warszawie jako Operatora Krajowego, a także pan Donat Oleksów- koordynator projektu na Mazowszu.

Całą imprezę poprowadziła Barbara Chełmińska - nauczyciel wychowania fizycznego w SP 7 Ciechanów, przygotowując zestaw ciekawych gier i zabaw dla wszystkich uczestników spotkania. Część praktyczna rozpoczęła się od rozgrzewki prowadzonej przez panią Sylwię Borcz, również nauczyciela WF w SP 7.

Czytaj więcej...