logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

516148
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
94
671
5095
20666
516148

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

W hiszpańskim Sineu na Majorce w dniach 08 - 12 stycznia 2018 r. odbyło się pierwsze międzynarodowe spotkanie uczestników projektu „From the past to the future”. Naszą szkołę reprezentowali koordynatorzy projektu pani Anna Szymańczyk i Patryk Wądołowski. Celem wyjazdu było poznanie przedstawicieli partnerskich szkół oraz omówienie szczegółów zarządzania projektem. Uczestnicy spotkania ustalili również terminy wizyt w krajach partnerskich. Pisano o tym w Tygodniku Ciechanowskim i w prasie hiszpańskiej.

Czytaj więcej...

Już od trzech lat, na początku stycznia, członkowie Koła Biologicznego i Szkolnego Koła LOP, a uczestnicy zajęć rozwijających z biologii w ramach projektu pn. „Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji” w 2017 r. od lat dwóch, wyruszają do Olsztyna. Tam, na Wydziale Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego uczestniczą w Nocy Biologów, która ma na celu przekazanie wiedzy przyrodniczej oraz wyników prowadzonych na UWM badań naukowych. Oficjalnie, w tym roku, impreza rozpoczęła się tak, jak noc w porze zimowej, czyli ok. godziny 15-ej, za oknem trzymał mróz, ale wyjątkowo nie było śniegu. Uczniowie szkoły rozpoczęli tę Noc w samo południe - warsztatami "Fascynujący świat pijawek", podczas których mieli okazje poznać różnorodność świata pijawek, kojarzonego z krwiopijną pijawką lekarską.

Czytaj więcej...

Dnia 8 listopada 2017 r. ruszyła kampania Wojewody Mazowieckiego pod hasłem "Odetchnij! Czyste mazowieckie" propagująca zachowania proekologiczne i dbałość o czyste powietrze. Głównym celem projektu jest uświadomienie, że nasze zachowania mają wpływ na ograniczenie zanieczyszczenia powietrza. Projekt finansowany jest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Kampanię zainaugurowano w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce. Zakończenie projektu odbyło się 15 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.

Dyrektor Szkoły pani Aldona Krzywicka powitała licznie zgromadzonych gości:
1.p. Sylwestra Dąbrowskiego- Wicewojewodę Mazowieckiego
2.p. Andrzeja Sosnowskiego -Mazowieckiego Wicekuratora  Oświaty

Czytaj więcej...

Dnia 22 grudnia 2017r. podczas Jasełek uroczyście wręczono podziękowania zwycięzcom i pozostałym uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" zorganizowanego przez Stowarzyszenie Mazovia ProActiv w Ciechanowie. Zwycięzcy konkursu otrzymali vouchery dla dwóch osób na posiłek w MacJack'u. Wszystkie ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez naszych uczniów i ich rodziców sprzedano podczas Rodzinnych Mikołajek w dniu 10 grudnia oraz na kiermaszu szkolnym. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację naszego ucznia-Artura Dąbrowskiego z klasy II b. Jeszcze raz dziękuję wszystkim wolontariuszom za wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Artura.

Czytaj więcej...

Wtorek, 12 grudnia 2017 r., był dla uczniów naszej szkoły, a szczególnie dla członków Szkolnego Koła Wolontariatu, dniem wyjątkowym. Tego dnia, w naszym mieście, gościła Para Prezydencka oraz minister Wojciech Kolarski, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Pan Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser - Dudą odwiedził siedzibę ciechanowskiego Banku Żywności. Para Prezydencka oraz pan minister, wspólnie z wolontariuszami (uczniami ciechanowskich szkół), przygotowywała paczki dla potrzebujących. Produkty spożywcze pochodziły z 21. Świątecznej Zbiórki Żywności, w której nasza szkoła aktywnie wzięła udział. Przygotowane paczki zostały przekazane podopiecznym Akcji Katolickiej przy parafii św. Józefa w Ciechanowie.  

Czytaj więcej...