logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

391284
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
4628
561
7318
15034
391284

Szukaj na stronie

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Jana Pawła II w Ciechanowie bierze udział w konkursie "Dzieciaki do rakiet". To ogólnopolska akcja banku BGŻ BNP Paribas, której celem jest promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Zgłoszenie polegało na nagraniu jednominutowego filmu związanego z aktywnością ruchową. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, a 10 wybiorą organizatorzy. Zwycięskie szkoły zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt tenisowy, dzięki czemu zajęcia z wychowania fizycznego będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do udziału w codziennym głosowaniu, które trwa do 18 grudnia br. Z jednego urządzenia ( telefon, komputer) można oddać maksymalnie 5 głosów dziennie.
 
Prosimy o wsparcie!!
 
 

 

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

zobacz nasze wiadomości22

Już od trzech lat, na początku stycznia, członkowie Koła Biologicznego i Szkolnego Koła LOP, a uczestnicy zajęć rozwijających z biologii w ramach projektu pn. „Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji” w 2017 r. od lat dwóch, wyruszają do Olsztyna. Tam, na Wydziale Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego uczestniczą w Nocy Biologów, która ma na celu przekazanie wiedzy przyrodniczej oraz wyników prowadzonych na UWM badań naukowych. Oficjalnie, w tym roku, impreza rozpoczęła się tak, jak noc w porze zimowej, czyli ok. godziny 15-ej, za oknem trzymał mróz, ale wyjątkowo nie było śniegu. Uczniowie szkoły rozpoczęli tę Noc w samo południe - warsztatami "Fascynujący świat pijawek", podczas których mieli okazje poznać różnorodność świata pijawek, kojarzonego z krwiopijną pijawką lekarską.

Czytaj więcej...

Dnia 8 listopada 2017 r. ruszyła kampania Wojewody Mazowieckiego pod hasłem "Odetchnij! Czyste mazowieckie" propagująca zachowania proekologiczne i dbałość o czyste powietrze. Głównym celem projektu jest uświadomienie, że nasze zachowania mają wpływ na ograniczenie zanieczyszczenia powietrza. Projekt finansowany jest z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Kampanię zainaugurowano w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce. Zakończenie projektu odbyło się 15 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.

Dyrektor Szkoły pani Aldona Krzywicka powitała licznie zgromadzonych gości:
1.p. Sylwestra Dąbrowskiego- Wicewojewodę Mazowieckiego
2.p. Andrzeja Sosnowskiego -Mazowieckiego Wicekuratora  Oświaty

Czytaj więcej...

Dnia 22 grudnia 2017r. podczas Jasełek uroczyście wręczono podziękowania zwycięzcom i pozostałym uczestnikom rodzinnego konkursu plastycznego „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" zorganizowanego przez Stowarzyszenie Mazovia ProActiv w Ciechanowie. Zwycięzcy konkursu otrzymali vouchery dla dwóch osób na posiłek w MacJack'u. Wszystkie ozdoby bożonarodzeniowe wykonane przez naszych uczniów i ich rodziców sprzedano podczas Rodzinnych Mikołajek w dniu 10 grudnia oraz na kiermaszu szkolnym. Dochód ze sprzedaży w całości przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację naszego ucznia-Artura Dąbrowskiego z klasy II b. Jeszcze raz dziękuję wszystkim wolontariuszom za wsparcie akcji charytatywnej na rzecz Artura.

Czytaj więcej...

Wtorek, 12 grudnia 2017 r., był dla uczniów naszej szkoły, a szczególnie dla członków Szkolnego Koła Wolontariatu, dniem wyjątkowym. Tego dnia, w naszym mieście, gościła Para Prezydencka oraz minister Wojciech Kolarski, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP. Pan Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser - Dudą odwiedził siedzibę ciechanowskiego Banku Żywności. Para Prezydencka oraz pan minister, wspólnie z wolontariuszami (uczniami ciechanowskich szkół), przygotowywała paczki dla potrzebujących. Produkty spożywcze pochodziły z 21. Świątecznej Zbiórki Żywności, w której nasza szkoła aktywnie wzięła udział. Przygotowane paczki zostały przekazane podopiecznym Akcji Katolickiej przy parafii św. Józefa w Ciechanowie.  

Czytaj więcej...