logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

226805
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
414
519
2871
12678
226805

Szukaj na stronie

 

 

 ZAPRASZAMY

 

zobacz nasze wiadomości6

Dnia 14 lutego 2018 r. już po raz piąty odbyły się w naszej szkole EKO-WALENTYNKI. Udział uczniów klas 0-VII  w akcji ekologiczno-zdrowotnej jest związany z realizacją przez szkołę ogólnopolskiego programu ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocją zdrowego stylu życia. W zamian za  przyniesione elektroodpady uczniowie otrzymali ,,owocową walentynkę”, naklejki i magnesy promujące zbiórkę. Akcja była bardzo udana. 

Naszymi sponsorami  byli: pan Marek  Sarnowski z Firmy Handlowo-Usługowej ,,SAM” w Ciechanowie, który przekazał jabłka, rodzice przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy zakupili owoce dla dzieci.

Dziękujemy sponsorom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w akcję.     

Czytaj więcej...

W ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocji zdrowia zachęcamy do   udziału w EKO-WALENTYNKOWEJ zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w naszej szkole w dniu

14 lutego 2018r.(środa)

Za zebrane elektrośmieci szkoła otrzymuje kupony, które następnie są przeliczane na punkty. Kupony można wymienić na bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal. To wielka szansa dla naszej szkoły!

Małogabarytowe zużyte urządzenia AGD oraz sprzęt elektroniczny małych rozmiarów
(suszarki, żelazka, tostery, magnetowidy, radioodbiorniki, drukarki, komputery, tablety, monitory, telefony, itp.)

będziemy zbierać na holu na parterze:

Czytaj więcej...