logo_bip.gif

OIP2

chor banner

 

 

Odwiedziło nas już:

3346662
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
781
3269
13918
48094
3346662

Logowanie

Szukaj na stronie

Informujemy, że Twoje dane osobowe osobowe przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania z Inspektorem Osobowych Dane - Panią Beatą Duch-Kosiorek, napisz pod adresem

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo do ich dostępu danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne. 


Nabór


Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi

prosimy o kontakt p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

 


Szanowni Państwo,

na prośbę Ministerstwa Edukacji i Nauki przekazujemy broszury pt.: Dzieci w wirtualnej sieci i Nastolatki w wirtualnym tunelu. Zostały one opracowane przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii w Poznaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałai.

Linki do broszury:

Dzieci w wirtualnej sieci

Nastolatki w wirtualnym tunelu

zobacz nasze wiadomości22


         Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024 już za nami, a zaczynamy go bogatsi o nowe pomoce dydaktyczne. Kumulowane od 2018 r. przez szkołę punkty (9520) w ramach Funduszu Oświatowego w ogólnopolskim programie edukacyjnym Moje miasto bez elektrośmieci wymieniliśmy na pomoce dydaktyczne o wartości ponad 3600zł. Oto one: projektor LG, woreczki gimnastyczne -alfabet, szarfy gimnastyczne - zestaw 30 sztuk oraz gra zręcznościowa piankowa.

Czytaj więcej...

Dnia 14 lutego 2018 r. już po raz piąty odbyły się w naszej szkole EKO-WALENTYNKI. Udział uczniów klas 0-VII  w akcji ekologiczno-zdrowotnej jest związany z realizacją przez szkołę ogólnopolskiego programu ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocją zdrowego stylu życia. W zamian za  przyniesione elektroodpady uczniowie otrzymali ,,owocową walentynkę”, naklejki i magnesy promujące zbiórkę. Akcja była bardzo udana. 

Naszymi sponsorami  byli: pan Marek  Sarnowski z Firmy Handlowo-Usługowej ,,SAM” w Ciechanowie, który przekazał jabłka, rodzice przedszkolaków i uczniów klas I-III, którzy zakupili owoce dla dzieci.

Dziękujemy sponsorom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w akcję.     

Czytaj więcej...

W ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego ,,Moje miasto bez elektrośmieci” oraz promocji zdrowia zachęcamy do   udziału w EKO-WALENTYNKOWEJ zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w naszej szkole w dniu

14 lutego 2018r.(środa)

Za zebrane elektrośmieci szkoła otrzymuje kupony, które następnie są przeliczane na punkty. Kupony można wymienić na bezpłatne pomoce dydaktyczne i wyposażenie sal. To wielka szansa dla naszej szkoły!

Małogabarytowe zużyte urządzenia AGD oraz sprzęt elektroniczny małych rozmiarów
(suszarki, żelazka, tostery, magnetowidy, radioodbiorniki, drukarki, komputery, tablety, monitory, telefony, itp.)

będziemy zbierać na holu na parterze:

Czytaj więcej...