logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

707969
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2990
1416
8792
27990
707969

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

W dniach 16 – 17 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności w sklepie PoloMarket w Galerii Mrówka. Zbiórka została organizowana przez Fundację Bank Żywności w Ciechanowie.

27 wolontariuszy pełniło dwugodzinne dyżury wspólnie z pełnoletnimi wolontariuszami, wśród których byli między innymi pracownicy delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.

Na terenie szkoły akcję koordynowały opiekunki SK Wolontariatu: Elżbieta Stawińska, Kamila Radecka, Mariola Szcząchor.

W tym roku, w naszym mieście, udało się zebrać 5900 kilogramów produktów spożywczych.

Wszystkim wolontariuszom zaangażownym w zbiórkę oraz darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Czytaj więcej...

14 stycznia 2018 roku odbył się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem tegorocznej zbiórki było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Jak co roku uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie włączyli się w akcję. W tym roku szkolnym najliczniejszą grupę wolontariuszy stanowili uczniowie klas trzecich oddziałów gimnazjalnych. Było nas ponad 20 osób. Musimy zaznaczyć, że chętnych do wzięcia udziału w zbiórce było o wiele więcej, jednak niestety liczba miejsc była ograniczona. W zbiórce wzięli udział również harcerze z działającej przy naszej szkole drużyny harcerskiej „Żywioły” wraz z druhną Anną Rzeczkowską, która również jest wolontariuszką i zbierała pieniądze dla potrzebujących. Koordynacją działań na terenie szkoły zajęły się panie Justyna Molkowska jedna z opiekunek Samorządu Uczniowskiego oraz pani Kamila Radecka jedna z opiekunek SK Wolontariatu. W tym roku w naszym mieście wszystkim ciechanowskim wolontariuszom i przeprowadzonym aukcjom udało się zebrać ponad 100 tyś. zł, a naszym uczniom aż 4 647 zł.

Czytaj więcej...