logo_bip.gif

Logowanie

Odwiedziło nas już:

414418
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
232
791
3197
11586
414418

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych napisz pod adres e-mail: iod.ciechanow@rodowsamorzadach.pl.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 

zobacz nasze wiadomości22

W ramach projektu ERASMUS + ” From the Past to the Future”, w dniach 09.10-13.10.2018 r przedstawiciele szkół partnerskich odwiedzili nasza szkołę. Tym razem było to spotkanie koordynatorów projektu i dyrektorów szkół z Rumunii, Hiszpanii, Turcji i Polski. Spotkanie miało na celu podsumowanie dotychczasowych działań w ramach projektu Erasmus oraz zaplanowanie przyszłych działań i spotkań. Nasi goście spotkali się z Prezydentem Miasta Ciechanowa, Panem Krzysztofem Kosińskim. Pan Prezydent przybliżył naszym gościom historię miasta, opowiedział o strukturze i systemie edukacji a także opowiedział o planowanych przyszłych inwestycjach na terenie miasta.

Czytaj więcej...

W ramach projektu Erasmus+ -„From the Past to the Future” uczniowie i nauczyciele ze szkół partnerskich z Turcji, Rumunii i Hiszpanii odwiedzili naszą szkołę. W poniedziałek odbyło się uroczyste powitanie gości , następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez Bank Żywności. Warsztaty te miały na celu propagowanie zdrowej żywności a także promocji akcji pomocy żywnościowej. We wtorek grupa Erasmus+ wzięła udział w jubileuszowym XV Biegu na Orientację w Lesie Ościsłowskim. Patronat nad imprezą objął Pan Zdzisław Sipiera Wojewoda Mazowiecki. W biegu brało udział 19 czteroosobowych drużyn z naszej szkoły, w tym goście z Rumunii, Hiszpanii i Turcji.

Czytaj więcej...

W piątek 24.03.2018 r., w sali 01 o godzinie 14:10 odbędzie się nabór chętnych uczniów do udziału w międzynarodowej wymianie uczniowskiej w ramach projektu „From the Past to the Future” – Erasmus +
Wymiana będzie miała miejsce w Rumunii i Hiszpanii w przyszłym roku szkolnym. Wszystkich zainteresowanych wyjazdem uczniów i ich rodziców prosimy o:
- dokładne zapoznanie się z Regulaminem projektu Erasmus +
- zapoznanie się z załącznikiem 1 do Regulaminu projektu Erasmus + . Załącznik stanowi listę pytań w języku polskim i angielskim, które obowiązują uczniów podczas ich autoprezentacji przed komisją kwalifikacyjną.

Czytaj więcej...

W związku z trwającym projektem Erasmus +  "From the past to the future" ogłaszamy konkurs na:

1. Logo.

Temat logo: "Appreciate diversity, rspect the cultural differences". "Doceniam różnorodność i szanuję różnice kulturowe".
Format A4.


2. Esej.

"Jak przełamywać negatywne emocje dotyczące różnic kulturowych".

Termin wykonania pracy to 30 marca 2018 r.

Osoby, do których oddajemy prace to: Patryk Wadołowski, Natalia Grabowicz.

UWAGA!!!

Z powodu choroby nauczycieli zespołu

do spraw projektu  " Erasmus +"

 uprzejmie informujemy,

że II tura naboru do udziału w bezpłatnej międzynarodowej

wymianie uczniów w Turcji,

  odbędzie się 26.02.2018 r. tj. poniedziałek,

w sali 07, o godzinie 14:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

TO MOŻE BYĆ PRZYGODA TWOJEGO ŻYCIA!

 

 

 

 “FROM THE PAST TO THE FUTURE”

REKRUTACJA UCZNIÓW DO PROJEKTU

 

W piątek 16.02.2018 r., w sali 01 o godzinie 14:00 odbędzie się nabór chętnych uczniów do udziału w I etapie międzynarodowej wymiany uczniowskiej w ramach projektu „From the Past to the Future” – Erasmus +

Wymiana będzie miała miejsce w Turcji w Istambule, w dniach 22-28 kwietnia 2018 r.

Wszystkich zainteresowanych wyjazdem uczniów i ich rodziców prosimy o:

- dokładne zapoznanie się z Regulaminem projektu Erasmus +

Czytaj więcej...