logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

707897
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2918
1416
8720
27918
707897

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Młodzież z naszej szkoły wzięła udział w Spotkaniu Młodych „WAKE UP”, które zostało zorganizowane w ciechanowskiej Hali Sportowej przez Parafię pw. Matki Bożej Fatimskiej oraz Prezydenta Miasta Ciechanów. Koordynatorem wydarzenia był ks. Tomasz Dec, który jest duszpasterzem parafialnej grupy młodzieżowej „Wojsko Gedeona”. Była moc!
Świadectwa uczestników:
Mój wyjazd na wake-up odbył się z gronem znajomych ze wspólnoty. Przez długi czas nie czułam siły i obecności Boga na samym wydarzeniu. Słuchałam świadectw i słów mówionych ze sceny "na sucho".

Czytaj więcej...

piesNasza szkoła już po raz XXIII weźmie udział w mikołajkowej akcji ,,Świąteczna paka dla psiaka" organizowanej w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie w dniu 6 grudnia 2019 r.
Psom najbardziej przyda się sucha karma, także taka przeznaczona dla szczeniąt. Schronisko chętnie przyjmie kasze, makarony, ryż, koce, obroże, miski metalowe, smycze, kołnierze do noszenia po zabiegach i środki czystości.
Zapraszamy do udziału w akcji. Jak co roku, liczymy na Wasz aktywny udział!

TeresaNa zakończenie Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego gościliśmy w naszej szkole s. Teresę Frąckiewicz ze Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny. Podczas spotkania siostra opowiadała o pracy misjonarek w Togo i Kamerunie, gdzie siostry katarzynki prowadzą przychodnie lekarskie i szkoły. Uczniowie mogli obejrzeć przedmioty i instrumenty muzyczne przywiezione z Afryki oraz przymierzyć afrykańskie stroje. Obejrzeli również film o tym jak wygląda życie afrykańskich dzieci oraz nauczyli się piosenki i tańca w języku konkomba z Togo.

 

Fotorelacja w Galerii

1 to na małą ikonkęW naszej szkole odbyło się spotkanie edukacyjne z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej w Ciechanowie. W lekcji na temat zadań Krajowej Administracji Skarbowej uczestniczyli uczniowie klasy Ic oraz klasa IIa i IIIb. Z ciekawością uczniowie i nauczyciele słuchali pani Małgorzaty Saganek, która opowiedziała o gatunkach zagrożonych wyginięciem oraz zapoznała z codzienną pracą i zadaniami wykonywanymi przez funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali dyplom za udział w lekcji na temat zadań Krajowej Administracji Skarbowej i plan lekcji. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.
Spotkanie zostało zorganizowane przez rodzica klasy Ic, tatę Gabrysi Szymańczyk w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom. Dziękujemy panu Tomaszowi Szymańczykowi za zorganizowanie spotkania.

 

Fotorelacja w Galerii

1c 1Dnia 8 listopada 2019 r. uczniowie klas I-V wzięli udział w ogólnopolskim programie ,,Śniadanie daje moc” i zorganizowali „Dzień Zdrowego Śniadania” ”. Najważniejsze cele programu to zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka oraz przyczynianie się do obniżania poziomu niedożywienia dzieci w Polsce – poprzez edukację. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Czytaj więcej...

historiaŚwięto Niepodległości było idealną okazją do zorganizowania w klasie Ic spotkania z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie. Uczniów odwiedzili: mjr Marcin Dominiak i pani Beata Krzywkowska. Dzieci uczestniczyły we wspaniałej lekcji historii i patriotyzmu, którą poprowadził mjr Marcin Dominiak.

Czytaj więcej...

medale

29 października  na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń, państwowych, resortowych i nagród z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wyróżniono nauczycieli z rejonu płockiego, ciechanowskiego, ostrołęckiego. Uroczystości odbyły się z udziałem Aurelii Michałowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Doroty Skrzypek oraz Krzysztofa Wiśniewskiego - Wicekuratorów Oświaty.

Czytaj więcej...

IMG 20191029 080102Uczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w XVII edycji Konkursu Ekologicznego ,,Mazowieckie Krajobrazy” dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa mazowieckiego. Organizatorem konkursu jest Samorząd Województwa Mazowieckiego. Tegoroczna edycja nawiązuje do popularyzacji walorów krajobrazowych i przyrodniczych Mazowsza.

Czytaj więcej...