logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

784635
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
728
1035
3788
26240
784635

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

 W dniu 2 lutego br., w sali biologicznej nr 116, odbyło się spotkanie Kolegium Akademii Przyszłości mające na celu integrację dzieci oraz wolontariuszy poprzez zabawę z zastosowaniem gier planszowych. Główną funkcją gier jest integracja grupy, poznanie więcej faktów na swój temat, co pozwoliło młodym Studentom znaleźć elementy wspólne i tematy do rozmowy. Podczas gry było wiele zabawnych sytuacji, a dzieci miały szansę wykazać się kreatywnością i pokazać swoje mocne strony.
Zajęcia miały również na celu budowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania, ośmielenie i zwiększenie otwartości, uczenie się uważnego słuchania innych, rozwijanie aktywności twórczej. Radość ze spotkania była wielka, a uśmiech nie znikał z buziek dzieci. Spotkanie zorganizowała liderka ciechanowskiej Akademii Przyszłości, Ewelina Kwasiborska wraz z niesamowitymi tutorami - SuperW. Ewelina zapowiada, że atrakcji w Kolegium będzie znacznie więcej!

Czytaj więcej...

Fundacja Ekologiczna ARKA po raz 13. ogłosiła ogólnopolską kampanię „Choinki Nadziei”. Szkoła przystąpiła do akcji po raz czwarty. Tym razem skierowaliśmy ją do studentów Akademii Przyszłości, pobierających indywidualną naukę od wolontariuszy - tzw. SuperW. Zaangażowały się w nią całkowicie bezinteresownie uczniowie klasy V b, ich rodzice i wychowawca klasy i jednocześnie szkolny koordynator Akademii, dyrekcja szkoły oraz Nadleśnictwo Ciechanów. Uczniowie w gronie rodzinnym przygotowali ozdoby choinkowe. Naturalne drzewko - Choinkę Nadziei, podarowali leśnicy z Nadleśnictwa Ciechanów. Dla podopiecznych Akademii przygotowano słodkie upominki, a ich sponsorem był właścieciel szkolnego sklepiku i bezimienny darczyńca. Były życzenia, uściski dłoni i dużo uśmiechu. Choinka Nadziei – pięknie ozdobione drzewko ma członkom Akademii dodać energii, witalności i nadziei na lepszą przyszłość.

Czytaj więcej...

Andrzejki są wspaniałą okazją do wspólnej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji  i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dzieci często zastanawiają się co spotka je w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły dzień, inny niż wszystkie dni, pełen tajemniczych wróżb i czarów. Zabawa andrzejkowa Studentów Akademii to wydarzenie kolegialne, które miało na celu zintegrowanie dzieci oraz przeżycie wielu miłych chwil, które pozostaną na długo w ich pamięci. Będą pozytywnymi wspomnieniami, do których chętnie powrócą w przyszłości. Z radością można było obserwować, jak wspólnie potrafią się bawić. Ponadto każdy miał okazję w tradycyjny sposób uczcić Andrzejki lejąc wosk, wróżąc sobie bądź biorąc udział w zabawach przygotowanych przez liderkę Akademii Przyszłości mazowieckie, Ewelinę Kwasiborską oraz tutorów - SuperW: Sylwię Gawarecką, Agnieszkę Kwiatkowską, Beatę Kwasiborską, Olgę Rykaczewską i Kamila Płoskiego.

Czytaj więcej...

W dniu 8 października 2017 r. w Auli Schumana Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Gala, inaugurująca XV edycję Akademii Przyszłości (AP). W gronie podopiecznych mazowieckiej Akademii - jedynymi z Ciechanowa - byli uczniowie naszej szkoły. Opiekę nad dziećmi sprawowały: pani Ewelina Kwasiborska, liderka ciechanowskiej Akademii, pani Małgorzata Nowakowska, szkolna koordynatorka AP oraz pani Sylwia Gawarecka, wolontariuszka – tutorka AP. Uroczystość uświetnił występ Alana Cyprysiaka – wokalisty i uczestnika The Woice of Poland oraz pokaz Stageman – Jesteśmy Dumni z Naszych Animatorów. Po emocjach związanych ze wspólną zabawą, odbiorem Indeksów Sukcesów oraz wyprawki semestralnej, doszła radość z zaproszenia do wspólnego zdjęcia przez Alana i otrzymania autografów. Były też smakołyki, które dzieci lubią najbardziej – popcorn i wata cukrowa. Młodzi Studenci do domów wrócili zainspirowani i zmotywowani do pracy.

Czytaj więcej...

Są w szkole dzieci, które mają często kłopoty, będące rezultatem zaniedbania ze strony rodziców -braku zainteresowania postępami dziecka, czy opieki emocjonalnej. Dzieci te są niepewne, ciągle przestraszone, na lekcjach zupełnie wycofane, nikt nie wróży im dobrej przyszłości. Wiele rodzin boryka się z różnymi problemami i ciężką sytuacją materialną. Dlatego też zgłosiliśmy swój udział w programie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Cieszymy się bardzo, że Akademia przyjęła nasze zgłoszenie i już w październiku br. nasi uczniowie otrzymają indeksy. Współpraca z AKADEMIĄ będzie polegała na realizacji programu na terenie szkoły, ale nie tylko! Kluczem do sukcesu będzie indywidualna, systematyczna praca z dziećmi, które zostaną Studentami Akademii i zapewnienie każdemu z nich osobistego wolontariusza - tutora.

Czytaj więcej...