logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

707836
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
2857
1416
8659
27857
707836

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

 Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Koniec roku to czas podsumowań. Za chwilę wakacje. Dzieci mają dużo wolnego czasu. Często ten czas wykorzystują grając w rożnego rodzaju gry, spędzają czas korzystając z telefonu i internetu. Jak to robić bezpiecznie? 
To było przedmiotem podsumowań w klasie IV b. Uczniowie przy pierwszym spotkaniu, przypomnieli sobie wszystkie zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. W grupach podsumowali swoją pracę w formie plakatu pt " Bezpiecznie korzystam z Internetu ".
W ramach pracy domowej mieli się zastanowić z czego dokładnie korzystają, z jakich programów, kanałów, stron, gier i jakie uważają za bezpieczne i mogą polecić swoim rówieśnikom. 

Czytaj więcej...

        Ewa Julia Kowalska, uczennica oddziału gimnazjalnego III ai, jest liderką zdrowego stylu życia nie tylko w szkole, rejonie, województwie mazowieckim, ale również w kraju. Znalazła się w ścisłym gronie młodych ludzi, finalistów XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża, którzy spędzili razem w Hotelu*** Ambasador w Łodzi trzy dni (25 - 27 maja br.), prezentując akcje prozdrowotne zrealizowane wcześniej w lokalnych społecznościach, rozwiązując test wiedzy w zakresie odżywiania, higieny, ekologii i udzielając pierwszej pomocy w pozorowanych sytuacjach. Ewa przeprowadziła akcję "Kap, kap, kap, jak kropelka zmieniaj świat", która została uznana przez komisję oceniającą za najlepszą akcję prozdrowotną, otrzymując dodatkową nagrodę.

Czytaj więcej...

W ramach udziału uczniów w ,,Programie dla szkół” w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt.  ,,Talerz zdrowia ”. Organizatorem konkursu była p. Danuta Romkowska. Konkurs kierowany był do uczniów dla klas I-III  i  IV- VI. Głównym celem konkursu było  zainteresowanie dzieci zasadami zdrowego stylu życia, w szczególności tematyką związaną ze zdrowym odżywianiem.  Poziom wykonanych prac był  wysoki.

Czytaj więcej...

Wielkie brawa dla Kacpra Kaweckiego, Karola Bugajewskiego i Dariusza Napiórkowskiego! Miło nam poinformować, że drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła I miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego! Dodatkowo najlepszym zawodnikiem całego turnieju zostł Karol Bugajewski. Już za dwa tygodnie jedziemy na eliminacje rejonowe. Opiekunką drużyny jest p. Natalia Grabowicz.

Czytaj więcej...

Tegoroczne obchody Dnia Ziemi i Tygodnia Zdrowia dla klas I-III odbyły się pod hasłem ,,Ekologicznie i zdrowo”. Uczniowie klasy II a, II b oraz uczennice klasy V b pod opieką  p. Małgorzaty Szpejny i p. Danuty Romkowskiej przygotowali krótką część artystyczną dotyczącą troski ludzi o planetę Ziemię i własne zdrowie. Uzupełnieniem przekazywanych treści była prezentacja multimedialna. Podczas apelu odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego ,,Talerz zdrowia” w kat. klas I-III i IV-VI , który  zorganizowano w ramach udziału szkoły w ,,Programie dla szkół” promującym zdrowe odżywianie.

Czytaj więcej...

W kwietniu 2018 r. uczennice z klasy VIIc wraz z wychowawcą Katarzyną Palińską odwiedzili swoich młodszych kolegów z Miejskiego Przedszkola nr 5 w Ciechanowie, aby zaprezentować im przedstawienie teatralne na temat „Bezpieczeństwa w Internecie” oraz warsztaty plastyczne związane z tym tematem. Przedstawienie i warsztaty bardzo spodobały się przedszkolakom, a nasi aktorzy z uczuciem satysfakcji i radości wrócili do szkoły.

Kolejnymi odbiorcami przedstawienia byli uczniowie naszej szkoły z klasy Ic i oddziału przedszkolnego Ob.

Czytaj więcej...

15 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy odbył się etap okręgowy XXVI Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Jego uczestnikami byli uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce podczas etapu rejonowego. Ciechanowski Oddział Rejonowy PCK, w kategorii szkoły podstawowe, reprezentowała Ewa Julia Kowalska, uczennica klasy III ai. Etap mazowiecki Olimpiady obejmował ocenę przez Komisję Oceniającą dokumentacji z przebiegu akcji prozdrowotnej oraz część pisemną - test składający się z 40 pytań. Ewa przeprowadziła akcję ,,Kap, kap, kap - jak kropelka zmieniaj świat".

Czytaj więcej...

W ramach udziału w XXVI Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Zycia, Ewa Julia Kowalska przeprowadziła akcję ,,Kap, kap, kap - jak kropelka zmieniaj świat". Plakat promujący akcję wykonała koleżanka Ewy - Maja Chylińska z klasy III ai. Ewa tak wyjaśnia cel akcji - "W tym roku obchodzimy stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę – to ważna rocznica dla każdego Polaka. Każdy mieszkaniec naszego kraju chciałby jakoś pomóc ojczyźnie w tym szczególnym okresie. Akcja miała na celu zwrócenie uwagi na metody wspomagania realizacji wielkich celów przez każdego człowieka, w miarę jego własnych możliwości – bo przecież kropla drąży skałę. Jeżeli kilka osób, kilka kropelek zmieni coś w swoim życiu: zacznie zdrowiej się odżywiać, dbać o sprawność fizyczną i intelektualną, a także chronić środowisko, to w perspektywie czasu obywatele Polski będą zdrowsi - powstanie deszcz złożony z małych kropel.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki z grupy 0b wzięły udział w akcji edukacyjnej "Lekcja ciepła" przeprowadzonej przez przedstawicieli Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Ciechanowie. Dzieci dowiedziały się, gdzie i w jaki sposób produkowane jest ekologiczne ciepło systemowe, w jaki sposób dostarczane jest do mieszkań oraz jak należy właściwie z niego korzystać.

Czytaj więcej...

           Nasi uczniowie  z gimnazjum jak i ze szkoły podstawowej  wzięli  udział w międzyszkolnym  profilaktycznym konkursie  plastycznym „Stop cyberprzemocy!”, którego  organizatorem  była Szkoła Podstawowa nr 4 w Ciechanowie.  Konkurs  ten polegał na wykonaniu komiksu w  formacie A3. Należało wykazać się nie tylko artyzmem  plastycznym, ale również  pomysłowością , by przedstawić  stosowanie przemocy poprzez: prześladowanie, zastraszanie, nękanie, wyśmiewanie innych osób z wykorzystaniem Internetu i  innych narzędzi typu elektronicznego . I miejsce w kategorii kl. VII – II gimnazjum  zdobyła  Maja Chylińska z kl. 3a gimnazjum ( opiekun p. Hanna Długołęcka)  wyróżnienie w tej samej kategorii zdobyła  Justyna Brzeszkiewicz  kl. VII b (opiekun p.  Marta Górska) a w kategorii kl. IV- VI  wyróżnienie otrzymała  Alicja Waśniewska z kl. V a (opiekun p. Hanna Długołęcka).

Gratulujemy  naszym  uzdolnionym uczniom i ich opiekunom.

Czytaj więcej...