logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1777713
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
918
2162
10859
23532
1777713

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.


 rekrutacja

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie


dyplom

dyplom

 

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

1.0

Uczniowie klasy 2c biorą udział w międzynarodowy projekcie edukacyjnym dla klas I-III „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki".

Drugi, zimowy moduł „Mała chmurka w krainie śniegu” realizowaliśmy podczas nauki zdalnej i po powrocie do zajęć stacjonarnych. Po samodzielnym przeczytaniu książki "Zaczarowana zagroda" wykonaliśmy różne zadania.

W lekturniku uzupełniliśmy strony związane z przeczytaną samodzielnie lekturą. Przygotowaliśmy różnymi technikami plastycznymi plakaty zachęcające do przeczytania książki “Zaczarowana zagroda”. Pojawiły się również prace wykonane komputerowo, za pomocą programu graficznego. Zorganizowaliśmy klasowe wyzwanie "EKO bałwanek". Każdy wykonał bałwana, używając różnorodnych odpadów segregowanych, które nadają się do recyklingu. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością. Na koniec II modułu wysłuchaliśmy opowiadania "Mała chmurka w krainie śniegu", a następnie zrealizowaliśmy wybrane zadania ekologiczne. Zamieniliśmy klasę w laboratorium badania lodu. Każdy otrzymał kostkę lodu i badał ją za pomocą wszystkich zmysłów. Bardzo dobrze bawiliśmy się podczas wykonywania pracy plastycznej w oparciu o zabawę „Wyturlaj bałwanka”.

Uczniowie klasy 2c jak zwykle wykazali się zaangażowaniem i kreatywnością w działaniu.

Więcej znajdziesz na facebooku

 

1.1

 

2.1   3.1

9.1   10.1

12.1