MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Rekrutacja elektroniczna - https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat/app/

Informacje o rekrutacji elektronicznej

Harmonogram działań kandydata

Terminy postępowania rekrutacyjnego

Badania lekarskie

dyplom

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

ratownik

Uczniowie klasy 2c  podczas spotkań online  nie nudzili się.  Działo się, oj działo.

Naszym gościem był kapral Mariusz Kubeł, ratownik pola walki z 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Tematyka wojskowa, którą nam przekazał w niezwykle interesujący sposób zainteresowała nie tylko chłopców, również dziewczynki, które w przyszłości chcą zostać żołnierzami.

Bardzo dziękujemy panu Mariuszowi za interesujące spotkanie i czekamy na spotkanie wiosenne, mamy nadzieję, że już nie online. Podziękowania kierujemy również do  mamy Jasia pani Marty Jakubiak za zorganizowanie tego spotkania w ramach cyklu Rodzice-Dzieciom i umilenie naszego czasu online.

Zorganizowaliśmy wystawę naszych domowych zwierząt.  Dzięki zajęciom online mogliśmy zobaczyć naszych pupilów i poznać historię jak trafiły do naszych rodzin.

Braliśmy udział w konkursach online. Piotr Daniszewski zajął I miejsce w konkursie plastycznym „List do świętego Mikołaja”, w kategorii wiekowej 7-8 lat. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowie. Gratulujemy Piotrowi i jego Rodzicom. Brawo!

Online odbyły się andrzejki, mikołajki i klasowa wigilia. Grudniowy czas spędziliśmy w świątecznej atmosferze. Dzięki technologiom komputerowym wspólnie udekorowaliśmy choinkę, składaliśmy sobie życzenia, śpiewaliśmy kolędy.

Podczas zdalnej nauki nie zabrakło gier i zabaw interaktywnych np. pokój zagadek - Escape Room.

Dbaliśmy o swoją aktywność fizyczną i dokumentowaliśmy nasz ruch i zdrowe odżywianie się w kalendarzu aktywności fizycznej.

W ramach międzynarodowego projektu edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" omówiliśmy lekturę „Zaczarowana zagroda” i wykonaliśmy wiele zadań edukacyjnych.

Świetnie sobie radzimy z komunikatorem Skype i Microsoft Teams, ale czekamy na powrót do szkoły.