logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1140490
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
1228
2462
10886
30843
1140490

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo Rodzice,
informuję, że oddziały przedszkolne i świetlica szkolna zaczną funkcjonować w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie  prawdopodobnie  ok. 18 maja 2020r. decyzją Prezydenta Miasta Ciechanów.
Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informację będą zamieszczane na bieżąco.


Aldona Krzywicka, dyrektor  Sp7

 

UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!!!

Logowanie do szkół ponadpodstawowych

Drodzy uczniowie, 

nadszedł czas wyboru szkoły średniej. 
Link do strony logowania:
https://ciechanow.edu.com.pl/kandydat

 

Listy dzieci przyjętych do klas I i oddziału "0"

na rok szkolny 2020/2021

Listy dzieci przyjętych do klas I:

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1TCYe_qxoJON5x6M1A5dLTQlOhinTtfCN

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1_xXNjq37DFxf96tzGycYjWa2seuaIlTe

Strona 3 - https://drive.google.com/open?id=19CdzX_Oq5eeBqOvWq9pjK-JflYD8Y5pp

Strona 4 - https://drive.google.com/open?id=1zTtX5nYqqMwOtQgATCCATJbh3RG0oV_k

 

Lista dzieci przyjętych do oddziału "0":

Strona 1 - https://drive.google.com/open?id=1hi8a7RE-_73eRemvwGIrTxv7eQGvlbzk

Strona 2 - https://drive.google.com/open?id=1R6OKTOvDTjWTSgKIZTpf9zqJBvaFWvVK

 

Lista rezerwowa dzieci do oddziału "0":

https://drive.google.com/open?id=1XmiM8K6HWrWV40lEEAItJreD8dY6DLSG

 

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

na rok szkolny 2020/2021

Terminy_postepowania_rekrutacyjnego_2020/2021.docx 

Harmonogram_rekrutacji_do_szkol_ponadpodstawowych_-_komunikat_MEN.DOCX

 

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty, dotyczącym rekrutacji do szkół ponadpodstawowych 2020/2021 (KPZ.571.1.2.2020)
 
Stosowne pliki w załączniku.

Pismo przewodnie do gmin i szkół podstawowych.

Wykaz szkół ponadpodstawowych.

Kuratorium Oświaty w  Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

 

 

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie  i Rodzice

W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie mimo zawieszenia zajęć dydaktycznych w szkole, są nadal objęci pomocą psychologiczno- pedagogiczną w ramach obowiązujących dostosowań wymagań edukacyjnych do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Pedagog, psycholog, nauczyciele wspomagający i terapeuci pozostają do dyspozycji uczniów i ich rodziców.

Zwracamy się z prośbą do naszych uczniów o zrozumienie, odpowiedzialne zachowania i wypełnianie obowiązków szkolnych w warunkach domowych. Życzymy ciekawych wirtualnych spotkań z nauczycielami i dobrej pracy samokształceniowej. Pamiętajcie o sobie wzajemnie. Być może są wśród Was tacy, którzy nie mają stałego dostępu do wysyłanych ze szkoły wiadomości, prosimy informujcie się nawzajem.

Państwa Rodziców, prosimy o współpracę ze szkołą drogą mailową, dziennik elektroniczny LIbrus oraz motywowanie dzieci do nauki i wykorzystanie tego danego nam czasu na bycie razem ze swoimi bliskimi. Poświęćcie ten czas na zaległe rozmowy, wzajemne wsparcie i wspólne rozwijanie pasji. Należy  pamiętać o rygorystycznym przestrzeganiu procedur związanych z sytuacją epidemiologiczną. Od Państwa odpowiedzialnej postawy i konsekwentnego egzekwowania od młodzieży zasady: ZOSTAŃ W DOMU zależy skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Należy śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez Szkołę.

To jest pewnego rodzaju egzamin dla wszystkich nas. Zdajmy go z wynikiem pozytywnym.

                                                                                                                                                      Z wyrazami szacunku
                                                                                                                                           Aldona
Krzywicka, dyrektor szkoły

 

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy o zapoznanie się z pismem Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty o sygnaturze WKS.550.42.2020.AL .

Stosowny plik w załączeniu.

 

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32

00-024 Warszawa

Pismo Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi obostrzeniami  w kwestii bezpieczeństwa publicznego, Mazowiecka Policja przygotowała kolejny apel do rodziców i uczniów. Bardzo proszę o jego upowszechnienie przyjętymi kanałami komunikacji z rodzicami i uczniami (m.in. dziennik elektroniczny, strona internetowa). W załączeniu treść apelu  w wersji edytowalnej - dokumentu i prezentacji.

 
Kuratorium Oświaty w Warszawie
Al. Jerozolimskie 32
00-024 Warszawa

NOWE OBOSTRZENIA I ZASADY

MAZOWIECKA  POLICJA  APELUJE!

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

 

 

 

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

JP II

Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II wielkiego Polaka i Patrona naszej szkoły pozostając w swoich domach, aktywnie włączyliśmy się w świętowanie tej wyjątkowej rocznicy. Uczniowie wykonali prace, które są świadectwem ich pamięci i szacunku do Papieża Polaka. Zapraszam do przeczytania i obejrzenia przysłanych prac.

Listy uczniów do Jana Pawła II:

Janie Pawle II podziwiam Cię za to, jakim byłeś człowiekiem. Twoje dzieciństwo nie było łatwe. Wcześnie straciłeś mamę, a mimo to nigdy nie odwróciłeś się od Boga, zawsze pokładałeś w Nim nadzieję i ufność. Wiele doświadczyłeś, a mimo to pozostałeś skromny, przyjacielski i uśmiechnięty. Podziwiam Cię za to! Dziękuję Ci za wszystko, co zrobiłeś dla mnie, mojej rodziny, mojej Ojczyzny i całego świata. Dla mnie, bo mogę mieć Cię za wzór. Często modlę się za Twoim wstawiennictwem. Dla mojej rodziny, bo wiele razy słyszałam jak moi rodzice mówią o Tobie z miłością. Dla mojej Ojczyzny, bo byłeś z nami w trudnych chwilach. Moi Rodzice opowiadali jak pomogłeś odnowić jej oblicze. W dniu urodzin życzę Ci, abyś był z nas dumny. Jesteś Święty, a więc masz już „wszystko”! Ale na pewno cieszyłbyś się z tego, że nie marnujemy Twoich słów, rad i tego czego nas nauczyłeś. Postaramy się być podobni do Ciebie, kochać Boga i Maryję tak, jak tylko Ty potrafiłeś. Mój prezent dla Ciebie - to moja obietnica, że postaram się być lepszą córką, siostrą i lepszym człowiekiem.             (Zosia kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za to, że byłeś wzorem godnym naśladowania, kochałeś swoją Ojczyznę, byłeś dobrym Papieżem, dążyłeś do zgody i pojednania, byłeś otwarty na różne kultury. Dziękuję Ci za wszystkie Twoje wysiłki i trud apostołowania podejmowany dla dobra Kościoła i świata, za wiarę, miłość i dobroć, za to, że jesteś Patronem naszej szkoły. W dniu urodzin życzę Ci łaski Bożej, dobroci serca, spokoju, miłości, oddania i wszystkiego dobrego w Domu Ojca. (Julia kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za wszechstronną wiedzę, niezachwianą wiarę, patriotyzm, troskę o los każdego człowieka. Dziękuję Ci, za to czego dokonałeś dla Polski, za Twoją troskę, z jaką zabiegałeś o pokój na świecie, walkę o prawa dla słabych i uciśnionych. W dniu urodzin życzę Ci, aby spełniły się wszystkie Twoje życzenia i zamierzenia, o które przez całe swoje doczesne życie walczyłeś. (Zuzia kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za to, że byłeś dobrym, skromnym człowiekiem, dążyłeś do zgody, pojednania, byłeś otwarty na różne kultury, za mnóstwo pielgrzymek i podróży, które odbyłeś. Dziękuję Ci za głęboką wiarę i modlitwę, dobroć, umiejętność wybaczania, za dobre słowo, które nam przekazywałeś. W dniu urodzin życzę Ci wielu łask Bożych, dobroci, pomyślności, miłości i zadowolenia w Domu Ojca. (Bartosz kl. V)

                                    
Janie Pawle II podziwiam Cię za to, jaki byłeś niepowtarzalny i niezastąpiony, że nigdy nikogo nie opuściłeś w potrzebie, wstawiałeś się za ludźmi do Pana Boga. Byłeś Papieżem, który zmienił oblicze Kościoła i świata. Dziękuję Ci za Twą mądrość, którą nam przekazałeś i miłość jaką nas otaczałeś, za wzorową służbę, aż do końca swoich dni. Ojcze Święty jesteś najlepszym przykładem do naśladowania. W dniu urodzin życzę Ci, abyś otaczał opieką z nieba i prowadził do  Domu  Pana  Owczarnię Chrystusową na całym świecie. (Emilka kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za Twoje podejście do całego świata, bezgraniczną miłość, którą darzyłeś wszystkich ludzi, siłę i silną wolę przebaczania, wiarę jakiej chyba nikt nie ma. Dziękuję Ci za to, że pokazałeś mi, iż wszyscy mamy takie same prawa, że jesteśmy równi, że w życiu należy kierować się dobrem i miłością, aby nie chować urazy i wybaczać, bo każdy ma prawo popełnić błędy. Pokazałeś, że życiem trzeba się cieszyć, szanować innych bez względu na to jak wyglądają i jacy są. W dniu urodzin życzę Ci, aby wszystkie Twoje pragnienia jakie towarzyszyły Ci w życiu spełniły się, aby nikt nie zapomniał o tak cudownym człowieku. Niech Twoje nauki, mądre słowa zostaną na zawsze w naszych sercach. Niech Bóg ma Cię w swej opiece, bądź zawsze wśród nas. (Piotr kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za to, że potrafiłeś rozmawiać i przebaczać. Nie dzieliłeś ludzi na lepszych i gorszych, szanowałeś i ceniłeś wszystkich, niezależnie od wyznawanej wiary, koloru skóry, poglądów. Nigdy nie zapomniałeś i całym sercem kochałeś Polskę - swoją Ojczyznę. Dziękuję Ci za liczne Msze Święte, które odprawiłeś w wielu krajach na całym świecie. Twoje ,,TOTUS TUUS, powtarzam w ślad za Tobą, szczególnie w miesiącu maju ,,Cały Twój Maryjo”. W dniu urodzin życzę Ci, aby jak najwięcej ludzi usłyszało Twoją naukę i żyło według przesłań, które nam zostawiłeś. (Mateusz kl. V)

Janie Pawle II, podziwiam Cię za Twoją mądrość i radość, oraz że nigdy nikogo nie opuściłeś w potrzebie. Dziękuję Ci, że nauczyłeś nas, jak szanować, kochać i tolerować innych ludzi.
W dniu urodzin życzę Ci, aby wspomnienia o Tobie były wciąż żywe w naszych sercach. (Tomek kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za to, że byłeś człowiekiem obdarzonym ogromną wiarą, spokojem i pogodą ducha, którą zarażałeś innych. Twoje podejście do ludzi, z którymi szukałeś porozumienia. Potrafiłeś przebaczyć swojemu niedoszłemu mordercy. Myślę, że niewielu z nas byłoby stać na taką postawę. Uczyłeś ludzi miłości do bliźniego, akceptacji, szacunku do drugiego człowieka oraz pokory. Podziwiam Cię także za Twoje wszechstronne wykształcenie i za to, że potrafiłeś prowadzić dialog zarówno ze starszymi, jak i młodymi ludźmi.
Dziękuję Ci za to, że powierzyłeś swoje życie Bogu. Mimo choroby do końca swoich ziemskich dni służyłeś Bogu i byłeś dla ludzi przewodnikiem. Mówiłeś do ludzi prostym, zrozumiałym językiem przepełnionym miłością, wiarą i nadzieją. Dziękuję Ci Ojcze Święty, za Twoją naukę, która jest wciąż aktualna, że wskazujesz nam drogę, którą warto iść. Przede wszystkim jednak dziękuję Ci za wszystkie dary i łaski otrzymane od Boga za Twoim wstawiennictwem.
W dniu urodzin życzę Ci wielu łask Bożych i spełnienia Twoich słów, aby: „nasza droga była wspólna, nasza modlitwa pokorna, miłość potężna, a nasza nadzieja była większa od wszystkiego, co tej nadziei może się sprzeciwiać”. (Maja kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za wytrwałość, wiarę i modlitwę za ludzi z całego świata, niezależnie od rasy, poglądów, czy stanu majątkowego. Dziękuję Ci za modlitwę za mnie i dobroć jaką wniosłeś do mojego życia. W dniu urodzin życzę Ci, abyś dostąpił opatrzności Bożej. Miej mnie w swej opiece i strzeż od wszelkiego złego. (Antek kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za to, że szukałeś dialogu, porozumienia, byłeś cierpliwy, życzliwy, dobroczynny, wybaczałeś, uczyłeś miłości i szacunku do drugiego człowieka, zmieniłeś oblicze Kościoła i świata. Dziękuję Ci za miłość do ludzi, wysiłki i trud apostołowania podejmowany dla dobra Kościoła i świata. W dniu urodzin życzę Ci, abyś patrząc na nas z Nieba widział, że staramy się żyć wykorzystując Twoje nauki. (Lidia kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za mądrość, bycie blisko ludzi, miłość i dobroć dla wszystkich.
Dziękuję Ci za miłosierdzie, dobre rady, pomoc chorym i ubogim. W dniu urodzin życzę Ci, abyś na zawsze pozostał w naszych sercach. (Julia kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za to, że przez całe swoje życie wierzyłeś w Boga i nie poddałeś się nawet wtedy, gdy wcześnie zmarła Ci mama i brat. Dziękuję Ci za to, że jak jest mi smutno mogę się do Ciebie modlić, bo wiem, że mnie wysłuchasz. W dniu urodzin życzę Ci tego, abyś był szczęśliwy w niebie ze swoją rodziną. (Karol kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za to, co zrobiłeś dla świata, za mądrości i za to, że pokazywałeś nam jak żyć i kochać Boga i bliźnich. Dziękuję Ci za miłość, którą obdarzałeś wszystkich ludzi, a w szczególności dzieci i młodzież. Dziękuję Ci również za to, że byleś takim wspaniałym papieżem i umacniałeś naszą wiarę w Boga. W dniu urodzin życzę Ci radości i szczęścia w niebie. Proszę, abyś nieustannie wstawiał się za nami u Boga. (Maja kl. V)

Janie Pawle II podziwiam Cię za Twoją miłość do bliźniego, za trud, poświęcenie i oddanie dla całego świata. Twoje życie powinno być wzorem do naśladowania dla nas wszystkich.
Dziękuję Ci za troskę o każdego człowieka, kochałeś młodzież i dzieci, potrafiłeś z nimi rozmawiać, żartować i ufać im. Dziękuję za miłość, radość i wszystko, co zrobiłeś dla tego świata, a czego nie jestem w stanie wymienić. W dniu urodzin życzę Ci, aby wszystkie Twoje modlitwy się spełniły. Będąc u Boga możesz wyprosić dla nas potrzebne łaski. (Adrian kl. VII)

Janie Pawle II podziwiam Cię za to jak wiele zrobiłeś dla świata, jak uczyłeś ludzi rozmawiać ze sobą bez względu na to kim są. Podziwiam Cię za mądrość, wytrwałość i poczucie humoru.
Dziękuję Ci za to jaki byłeś i jak wiele nam zostawiłeś. W dniu urodzin życzę Ci spokoju. (Czarek kl. VII)

Janie Pawle II podziwiam Cię za miłość do Ojczyzny i głęboką wiarę w Boga i ludzi. Byłeś wyjątkowym człowiekiem podziwianym przez cały świat, a dla mnie jesteś autorytetem.
Dziękuję Ci za miłość do dzieci i za to, że z nieba opiekujesz się całą moją rodziną.
W dniu urodzin życzę Ci wiecznego szczęścia ze wszystkimi świętymi w niebie. (Jakub kl. VII)

Janie Pawle II podziwiam Cię za ofiarę Twojego całego życia. Chociaż nigdy Cię nie poznałem, nie widziałem na żywo ponieważ urodziłem się w miesiącu kiedy Ty odszedłeś do domu Ojca to jesteś dla mnie wzorem, nauczycielem dla wielu osób. Podziwiam Cię za to, że było w Tobie tyle ciepła i miłości. Wymagałeś od siebie i od innych. Kochałeś każdego bez wyjątku i zawsze pozostaniesz w pamięci nas wszystkich. Podczas swego pontyfikatu zrobiłeś wiele dobrego i umiałeś przyciągnąć ludzi do siebie słowem. Byłeś dla wielu przewodnikiem, dobrym pasterzem, pokazałeś jak przejść przez życie drogą prowadzącą do zbawienia. Byłeś człowiekiem wielkiej wiary i wielkiego serca.

Dziękuję Ci za Twoje życie, pontyfikat, za miłość i dobroć, którą darzyłeś ludzi, a której mogę uczyć się od Ciebie. Jestem Ci wdzięczny za pielgrzymowanie, za niezliczone rzesze błogosławionych i świętych wyniesionych przez Ciebie na ołtarze, za ustanowienie święto Miłosierdzia Bożego. Jesteś dla mnie wzorem wytrwałości w dążeniu do celu.

W dniu urodzin życzę Ci radości z trwania w świętości, obecności we wspomnieniach i  sercach ludzi. Pragnę, aby Twoje słowa i nauka, które głosiłeś, były dla nas drogowskazem, jak mamy postępować w życiu. (Dominik kl. VII)

Fotorelacja w Galerii