logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455164
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
430
2019
2449
37379
1455164

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Autyzm grafika 1

2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który został ustanowiony w roku 2007 przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w celu podnoszenia świadomości społecznej i propagowania wiedzy na temat tego zaburzenia.

W tym roku, z powodu wyjątkowej sytuacji spowodowanej wirusem COVID- 19, chcieliśmy zaakcentować ten dzień na stronie naszej Szkoły, a także pokazać wszystkim tym, którzy zmagają się z autyzmem, że pamiętamy o nich!!!

Polecamy rodzicom i dzieciom lekturę bajki terapeutycznej pt. „Sówka Kamila”. Można ją znaleźć na stronie: bajki-zasypianki.pl/bajki-autyzm/. Niech ten czas, który spędzacie Państwo  w domach z dziećmi, zaowocuje wspólnie spędzonym czasem, wspólnym czytaniem i rozmowami. Niech ta bajka zachęci Was do rozmowy z waszymi pociechami, by pomóc im zrozumieć  ludzi,  zmagających się z autyzmem.

Życzymy miłej lektury oraz interesujących rozmów. W szczególny sposób łączymy się myślami z naszymi drogimi Uczniami i ich Rodzinami, którzy również zmagają się z autyzmem.

               Dyrekcja i nauczyciele SP 7 w Ciechanowie 

Sówka Kamila

 

Autyzm czyli co to znaczy