logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1380909
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
9
2826
5287
2835
1380909

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zl01

Uczniowie klasy IIIb w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" ukończyli realizację wybranych zadań z modułu II "Zwierzęce lekturki spod chmurki". Uczniowie wybrali  lekturę "Psie troski" Toma Justyniarskiego. Dzieci uzupełniały w  Lekturniku strony związane z samodzielnie przeczytaną lekturą, wykazując się kreatywnością i starannością.

Uczniowie wraz z Wychowawczynią przygotowali również Kącik Czytelniczy, gdzie znalazły się książki, których bohaterami były pieski. Przynieśli też maskotki i inne gadżety. Kącik wyglądał okazałe i przyniósł wiele radości oglądającym.
Kolejne zadanie, którego się podjęli uczniowie to zorganizowany, przy wsparciu Wychowawczyni, klasowy konkurs głośnego czytania. Wszyscy biorący udział w konkursie świetnie zinterpretowali wybrany fragment lektury. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.
Ostatnim zadaniem wykonanym w tym module było zebranie karmy, którą dzieci przekazały bezdomnym czworonogom. Wykonanie tego zadania przyniosło dzieciom wiele radości i satysfakcji, ponieważ mogły pomóc psiakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu.
Przed uczniami jeszcze jeden, ostatni moduł projektu. Czekają na kolejne zadania.

Fotorelacja w Galerii