MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

zl01

Uczniowie klasy IIIb w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" ukończyli realizację wybranych zadań z modułu II "Zwierzęce lekturki spod chmurki". Uczniowie wybrali  lekturę "Psie troski" Toma Justyniarskiego. Dzieci uzupełniały w  Lekturniku strony związane z samodzielnie przeczytaną lekturą, wykazując się kreatywnością i starannością.

Uczniowie wraz z Wychowawczynią przygotowali również Kącik Czytelniczy, gdzie znalazły się książki, których bohaterami były pieski. Przynieśli też maskotki i inne gadżety. Kącik wyglądał okazałe i przyniósł wiele radości oglądającym.
Kolejne zadanie, którego się podjęli uczniowie to zorganizowany, przy wsparciu Wychowawczyni, klasowy konkurs głośnego czytania. Wszyscy biorący udział w konkursie świetnie zinterpretowali wybrany fragment lektury. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.
Ostatnim zadaniem wykonanym w tym module było zebranie karmy, którą dzieci przekazały bezdomnym czworonogom. Wykonanie tego zadania przyniosło dzieciom wiele radości i satysfakcji, ponieważ mogły pomóc psiakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu.
Przed uczniami jeszcze jeden, ostatni moduł projektu. Czekają na kolejne zadania.

Fotorelacja w Galerii