logo_bip.gif

chor banner

Logowanie

Odwiedziło nas już:

875595
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
287
1379
2767
287
875595

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.   

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 REK1

 

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

https://liblink.pl/01gYMpCeEw

Kształcenie

 

 

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

                            Dyrektor szkoły

                           Aldona Krzywicka

 

 

 2020 03 17 105910

 2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

                     Z poważaniem

                     Aldona Krzywicka

                     Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

                                   w Ciechanowie

 

Drodzy rodzice i uczniowie!

Informujemy, że w związku z trwającymi pracami budowlanymi na terenie posesji naszej szkoły plac zabaw zostaje wyłączony z użytkowania do odwołania.

Dyrekcja Szkoły

 

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

zl01

Uczniowie klasy IIIb w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" ukończyli realizację wybranych zadań z modułu II "Zwierzęce lekturki spod chmurki". Uczniowie wybrali  lekturę "Psie troski" Toma Justyniarskiego. Dzieci uzupełniały w  Lekturniku strony związane z samodzielnie przeczytaną lekturą, wykazując się kreatywnością i starannością.

Uczniowie wraz z Wychowawczynią przygotowali również Kącik Czytelniczy, gdzie znalazły się książki, których bohaterami były pieski. Przynieśli też maskotki i inne gadżety. Kącik wyglądał okazałe i przyniósł wiele radości oglądającym.
Kolejne zadanie, którego się podjęli uczniowie to zorganizowany, przy wsparciu Wychowawczyni, klasowy konkurs głośnego czytania. Wszyscy biorący udział w konkursie świetnie zinterpretowali wybrany fragment lektury. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.
Ostatnim zadaniem wykonanym w tym module było zebranie karmy, którą dzieci przekazały bezdomnym czworonogom. Wykonanie tego zadania przyniosło dzieciom wiele radości i satysfakcji, ponieważ mogły pomóc psiakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu.
Przed uczniami jeszcze jeden, ostatni moduł projektu. Czekają na kolejne zadania.

Fotorelacja w Galerii