Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

REK1

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

Kształcenie

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

Aldona Krzywicka

2020 03 17 105910

2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

Aldona Krzywicka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

w Ciechanowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

zl01

Uczniowie klasy IIIb w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" ukończyli realizację wybranych zadań z modułu II "Zwierzęce lekturki spod chmurki". Uczniowie wybrali  lekturę "Psie troski" Toma Justyniarskiego. Dzieci uzupełniały w  Lekturniku strony związane z samodzielnie przeczytaną lekturą, wykazując się kreatywnością i starannością.

Uczniowie wraz z Wychowawczynią przygotowali również Kącik Czytelniczy, gdzie znalazły się książki, których bohaterami były pieski. Przynieśli też maskotki i inne gadżety. Kącik wyglądał okazałe i przyniósł wiele radości oglądającym.
Kolejne zadanie, którego się podjęli uczniowie to zorganizowany, przy wsparciu Wychowawczyni, klasowy konkurs głośnego czytania. Wszyscy biorący udział w konkursie świetnie zinterpretowali wybrany fragment lektury. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.
Ostatnim zadaniem wykonanym w tym module było zebranie karmy, którą dzieci przekazały bezdomnym czworonogom. Wykonanie tego zadania przyniosło dzieciom wiele radości i satysfakcji, ponieważ mogły pomóc psiakom, które jeszcze nie znalazły swojego domu.
Przed uczniami jeszcze jeden, ostatni moduł projektu. Czekają na kolejne zadania.

Fotorelacja w Galerii