Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

REK1

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

Kształcenie

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

Aldona Krzywicka

2020 03 17 105910

2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

Aldona Krzywicka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

w Ciechanowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

jak myc rece bez stopki 11

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego z 27.02.2020 dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym

ryzykiem zakażenia koronawirusem

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego

w Ciechanowie

KOMUNIKAT z dn. 26.02.2020r.

Pragniemy poinformować, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ciechanowskiego prowadzona jest identyfikacja osób przybywających z terenów zagrożonych, mająca na celu zapobieganie wystąpienia ewentualnych zakażeń.

Wszystkie osoby przybywające z terenu Chin, Włoch (regionów: Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont i Emilia-Romania) i Korei Południowej prosimy o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie drogą telefoniczną pod numerami telefonów: +48 506 126 118 i +48 23 672 33 13 wew. 26 lub za pośrednictwem poczty internetowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W celach profilaktycznych zaleca się prowadzenie czternastodniowej samoobserwacji stanu zdrowia i pozostawania poza aktywnością społeczną, zawodową i edukacyjną w warunkach domowych.

W przypadku wystąpienia ostrych objawów ze strony układu oddechowego, wysokiej gorączki należy bezzwłocznie skontaktować się z Oddziałem Obserwacyjno-Zakaźnym Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie po numerem telefonu: +48 23 673 03 39.

Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego

w sprawie potwierdzonego przypadku koronawirusa