MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

jak myc rece bez stopki 11

Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego z 27.02.2020 dla dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w związku z potencjalnym

ryzykiem zakażenia koronawirusem

Komunikat Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego

w Ciechanowie

KOMUNIKAT z dn. 26.02.2020r.

Pragniemy poinformować, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ciechanowskiego prowadzona jest identyfikacja osób przybywających z terenów zagrożonych, mająca na celu zapobieganie wystąpienia ewentualnych zakażeń.

Wszystkie osoby przybywające z terenu Chin, Włoch (regionów: Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont i Emilia-Romania) i Korei Południowej prosimy o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Ciechanowie drogą telefoniczną pod numerami telefonów: +48 506 126 118 i +48 23 672 33 13 wew. 26 lub za pośrednictwem poczty internetowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W celach profilaktycznych zaleca się prowadzenie czternastodniowej samoobserwacji stanu zdrowia i pozostawania poza aktywnością społeczną, zawodową i edukacyjną w warunkach domowych.

W przypadku wystąpienia ostrych objawów ze strony układu oddechowego, wysokiej gorączki należy bezzwłocznie skontaktować się z Oddziałem Obserwacyjno-Zakaźnym Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie po numerem telefonu: +48 23 673 03 39.

Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego

w sprawie potwierdzonego przypadku koronawirusa