MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

DSC07700Dnia 29 stycznia 2020r. odbył się V finał konkursu plastycznego ,,Mój przyjaciel miś". Konkurs organizowała SP TWP w Ciechanowie. Intencją konkursu jest rozwijanie zainteresowań plastycznych, twórczości, kreatywności u małych dzieci, współpraca SP TWP z przedszkolami i szkołami z terenu miasta. W każdej kategorii wiekowej: 5-6 lat oraz 7-8 lat nagrodzone były cztery osoby(I,II,III miejsce oraz Grand Prix).Przyznano także 36 wyróżnień.

Przedstawiamy laureatów konkursu z naszej szkoły:

I miejsce-Maja Bandurska z klasy I d-opiekun p. Beata Jędrzejewska

Nagroda Grand Prix -Jan Gross z klasy I a- opiekun p. Danuta Romkowska