logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1380934
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
34
2826
5312
2860
1380934

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

DSC07700Dnia 29 stycznia 2020r. odbył się V finał konkursu plastycznego ,,Mój przyjaciel miś". Konkurs organizowała SP TWP w Ciechanowie. Intencją konkursu jest rozwijanie zainteresowań plastycznych, twórczości, kreatywności u małych dzieci, współpraca SP TWP z przedszkolami i szkołami z terenu miasta. W każdej kategorii wiekowej: 5-6 lat oraz 7-8 lat nagrodzone były cztery osoby(I,II,III miejsce oraz Grand Prix).Przyznano także 36 wyróżnień.

Przedstawiamy laureatów konkursu z naszej szkoły:

I miejsce-Maja Bandurska z klasy I d-opiekun p. Beata Jędrzejewska

Nagroda Grand Prix -Jan Gross z klasy I a- opiekun p. Danuta Romkowska

Wyróżnienie-Bartosz Tolzdorf z klasy II a-opiekun p.Ewa Górska

Serdecznie gratulujemy!

Fotorelacja w Galerii