logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455080
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
346
2019
2365
37295
1455080

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

JO1

21 lutego przypadał Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Jest to coroczne święto, które zostało ustanowione przez UNESCO w 1999 roku i ma za zadanie przypominać o bogactwie i znaczeniu języków narodowych. Dzień ten ma również na celu zwiększać świadomość językową oraz zwracać uwagę na potrzebę ochrony języka, jako istotnej części dziedzictwa kulturowego każdego narodu.

W tym roku szkolnym w ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w oddziałach zerowych oraz klasach pierwszych zostały przeprowadzone gry i zabawy poświęcone zagadnieniom językowym. Spotkania te miały uświadomić najmłodszym uczniom naszej szkoły, jak ważna jest dbałość o poprawne posługiwanie się mową w życiu codziennym, ale przede wszystkim uwrażliwiać na szacunek do języka ojczystego. W trakcie zajęć dzieci wykonywały różnorodne zadania: ćwiczenia artykulacyjne, zabawy z literami, rozwiązywały rebusy i zagadki słowne, wyszukiwały błędy gramatyczne w zdaniach, wyjaśniały znaczenie popularnych związków frazeologicznych. Największą popularnością cieszyły się jednak łamańce językowe, które były zarówno największym wyzwaniem dla uczniów, ale również przyniosły dużo wspólnej zabawy i uśmiechu.

Przesłanie jest jedno - pielęgnujmy i szanujmy język ojczysty nie tylko od święta, ale i każdego dnia.

Fotorelacja w Galerii