MASCOT STANDARD FRONT2 1

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

JO1

21 lutego przypadał Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Jest to coroczne święto, które zostało ustanowione przez UNESCO w 1999 roku i ma za zadanie przypominać o bogactwie i znaczeniu języków narodowych. Dzień ten ma również na celu zwiększać świadomość językową oraz zwracać uwagę na potrzebę ochrony języka, jako istotnej części dziedzictwa kulturowego każdego narodu.

W tym roku szkolnym w ramach Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w oddziałach zerowych oraz klasach pierwszych zostały przeprowadzone gry i zabawy poświęcone zagadnieniom językowym. Spotkania te miały uświadomić najmłodszym uczniom naszej szkoły, jak ważna jest dbałość o poprawne posługiwanie się mową w życiu codziennym, ale przede wszystkim uwrażliwiać na szacunek do języka ojczystego. W trakcie zajęć dzieci wykonywały różnorodne zadania: ćwiczenia artykulacyjne, zabawy z literami, rozwiązywały rebusy i zagadki słowne, wyszukiwały błędy gramatyczne w zdaniach, wyjaśniały znaczenie popularnych związków frazeologicznych. Największą popularnością cieszyły się jednak łamańce językowe, które były zarówno największym wyzwaniem dla uczniów, ale również przyniosły dużo wspólnej zabawy i uśmiechu.

Przesłanie jest jedno - pielęgnujmy i szanujmy język ojczysty nie tylko od święta, ale i każdego dnia.

Fotorelacja w Galerii