logo_bip.gif

chor banner

MASCOT STANDARD FRONT2 1

Logowanie

Odwiedziło nas już:

1455098
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
All days
364
2019
2383
37313
1455098

Szukaj na stronie

 
Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: b.duch@obslugarodo.pl

Twoje dane będziemy przechowywać do czasu załatwienia Twojej sprawy i wygaśnięcia roszczeń z nią związanych. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne.

 

Szanowni Państwo,
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że w celu zwiększenia dostępności usług z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej uruchomiła 3 infolinie:

1. Telefoniczny dyżur psychologa w każdy poniedziałek od 11.00 do 13.00 pod tel. 515 96 97 43
2. Telefoniczny dyżur specjalisty (psychologa lub pedagoga) dotyczący spraw i dokumentacji na Zespół Orzekający od poniedziałku do piątku od 11.00 do 13.00 pod tel. 501 13 18 19
3. Telefoniczny dyżur logopedy w poniedziałki od 11.00 do 13.00, czwartki  od 11.00 do 13.00, piątki od 10.00 do 12.00 pod tel. 515 96 97 43

DYŻURY LOGOPEDY

DYŻURY PSYCHOLOGA

INFOLINIA - ZESPOŁY ORZEKAJĄCE

 

Bezpieczny powrót do szkoły uczniowie 1        Bezpieczny powrót do szkoły rodzice 1

 

Drodzy rodzice i uczniowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Dyrekcja Szkoły

zobacz nasze wiadomości22

Sukces1

8. 02. 2020 ,r. w  Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się XXX Gala Noworoczna -  prezentująca dorobek artystyczny młodzieży. W ramach Gali, Starosta Powiatu Ciechanowskiego nagrodził  laureatów ogólnopolskich konkursów statuetką ,,Sukces Artystyczny Roku 2019’’.

To wielki zaszczyt dla naszej szkoły, że po raz kolejny , bo już trzeci, zespół ,,La-Ti- Do’’ pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej osiąga tak liczne sukcesy. Statuetkę przyznano za  I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Krzysztofa Klenczona ,, W sześciu strunach zamknięta muzyka ‘’ w Pułtusku oraz  za dostanie się  do finału niezwykle prestiżowego   XXV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.

Specjalną statuetkę za wkład w rozwój kultury w powiecie ciechanowskim otrzymał także ojciec koncertu – Leonard Sobieraj, wieloletni dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Ciechanowie, który jako pierwszy zorganizował koncert Gala w 1990 roku.

W pierwszej części koncertu publiczność mogła podziwiać młodych artystów, laureatów tegorocznych nagród. Niestety ze względu na wyjazd niektórych uczniów naszego zespołu nie zaprezentowano ponadczasowego utworu ,,Zegarmistrz światła purpurowy’’ T. Wożniaka.  Natomiast druga część gali należała do zespołu Pectus, który wyczarował niesamowitą atmosferę podczas swojego występu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład zespołu: Karolina Nowak, Anna Wysocka, Karol Bugajewski, Jakub Skierkowski

Fotorelacja w Galerii