Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Szkołę Podstawową nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, adres: ul. Czarnieckiego 40 Ciechanów 06-400 jako Administratora danych. W celu skontaktowania się z Inspektorem Danych Osobowych - Panią Beatą Duch-Kosiorek,  napisz pod adres e-mail: rodobeata@gmail.com.

REK1

Szanowni Państwo.

Oto link z adresem do poradnika MEN na temat kształcenia na odległość:

Kształcenie

Szanowni Państwo.

Z powodu zagrożenia koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników, informuję, że od 16 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r. nastąpi ograniczenie kontaktów z pracownikami Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie.
Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 do oddziału przedszkolnego i do klasy pierwszej, będzie przedłużona do 15 kwietnia 2020 r. Wnioski znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce – Dla rodziców. Wypełnione wnioski proszę zostawić w skrzynce pocztowej lub zeskanowane - przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail szkoły -  szkola_p7@wp.pl

Aldona Krzywicka

2020 03 17 105910

2020 03 16 201029

Szanowni Państwo Rodzice,

w związku z wytycznymi MEN zajęcia dydaktyczno-wychowawcze od 16 do 25 marca 2020 roku zostają zawieszone co oznacza, że szkoła nie będzie przyjmować dzieci i sprawować nad nimi opieki. Decyzja wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. W dniach 12 i 13 marca 2020r. w szczególnie uzasadnionych przypadkach w Szkole będą organizowane zajęcia opiekuńcze w godzinach 700 - 1500. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy i przygotują materiały do samodzielnej pracy uczniów w domu. MEN przekaże informacje dotyczące e-materiałów, które pocztą elektroniczną trafią do uczniów. Jednocześnie zwracam uwagę, aby w okresie zawieszonych zajęć edukacyjnych uczniowie pozostali w domu pod opieką rodziców.

Aldona Krzywicka

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7

w Ciechanowie

W sprawie uzgodnień dotyczących gry na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi proszę o kontakt

p. Pawłem Nowotka nr tel. 500 829 427

Sukces1

8. 02. 2020 ,r. w  Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie odbyła się XXX Gala Noworoczna -  prezentująca dorobek artystyczny młodzieży. W ramach Gali, Starosta Powiatu Ciechanowskiego nagrodził  laureatów ogólnopolskich konkursów statuetką ,,Sukces Artystyczny Roku 2019’’.

To wielki zaszczyt dla naszej szkoły, że po raz kolejny , bo już trzeci, zespół ,,La-Ti- Do’’ pod kierunkiem p. Hanny Długołęckiej osiąga tak liczne sukcesy. Statuetkę przyznano za  I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki im. Krzysztofa Klenczona ,, W sześciu strunach zamknięta muzyka ‘’ w Pułtusku oraz  za dostanie się  do finału niezwykle prestiżowego   XXV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.

Specjalną statuetkę za wkład w rozwój kultury w powiecie ciechanowskim otrzymał także ojciec koncertu – Leonard Sobieraj, wieloletni dyrektor Wojewódzkiego Domu Kultury w Ciechanowie, który jako pierwszy zorganizował koncert Gala w 1990 roku.

W pierwszej części koncertu publiczność mogła podziwiać młodych artystów, laureatów tegorocznych nagród. Niestety ze względu na wyjazd niektórych uczniów naszego zespołu nie zaprezentowano ponadczasowego utworu ,,Zegarmistrz światła purpurowy’’ T. Wożniaka.  Natomiast druga część gali należała do zespołu Pectus, który wyczarował niesamowitą atmosferę podczas swojego występu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład zespołu: Karolina Nowak, Anna Wysocka, Karol Bugajewski, Jakub Skierkowski

Fotorelacja w Galerii